I'm going to find a better place.

1. listopadu 2011 v 21:39 | Snowflake*
Právě čtete můj pravděpodobně poslední článek na tomhle blogu. KONČÍM TU, abyste to pochopili. Myslím, že jsem tady byla dost dlouho; přesně rok a sedm měsíců. Blog jsem si založila 12. března 2010 a byl můj.. několikátý. Ostatně, o blozích, které jsem měla před tímto si můžete přečíst tady. Tenhle blog jsem měla nejdéle a napsala jsem sem bezkonkurenčně nejvíc článků. Vylila jsem si duši, když jsem potřebovala, zveřejňovala jsem svojí grafiku, svoje obrázky... V rubrice o SuperStar 2011 si můžete dokonce přečíst, jak jsem hodnotila některá finálová vystoupení.
Strávila jsem docela dlouhou dobu psaním článků, vymýšlením nadpisů, odepisováním na vaše komentáře. Zkrátka, za dobu, co jsem měla tenhle blog, jsem si prožila celkem důležité životní období a myslím, že tohle všechno k tomu prostě patřilo.
VÁM děkuju za všechno, za každý přečtený článek, za každý komentář. Ale je čas jít. I'm going to find a better place.
Ještě nikdy, na žádném ze svých blogů jsem nepsala takovýhle rozlučkový článek, takže to neumím. Ale tak trochu vím, co tady chci vlastně sdělit. Takže Když rozkliknete celý článek, můžete se podívat, jestli tam není něco pro vás.

Děkuju vám, všem mým drahým SB. Všem, kteří kdy přišli na můj blog, protože díky vám mě to tak bavilo. Mám vás ráda.

kristí♥. Nemyslím si, že zrovna tohle čteš. Ale díky za všechno. Za tu dobu, kdy jsme byly ty nejlepší kamarádky, třeba na FB. Jsi super a já ti přeju jenom to nejlepší, ať už nikdy nejsi smutná. Znáš to. Všechno se zlepší ♥.

Anet. Jsi super a jsi milá. Snad nikdy jsi mě nenaštvala a to je.. obdivuhodné. Díky za všechno, díky za všechny komentáře. Měj se krásně ♥.

Nikol G. Sice nemáš už moc času na blog. Ale stejně. Díky. MTR.

Žanet. Na tebe se mi asi nepovede zapomenout. Na tvoje slohový komentáře a na to, jak jsme byly navzájem nejoblíbenější blogy. Tvoje články byly úžasný. Ráda jsem si je četla a bždycky bylo co okomentovat. Díky za všechny milý komentáře, každej mě moc potěšil. I ten poslední. Ale zklamala jsi mě. Kdybys mě poslala do prde*e už tady na blogu (jako ostatní) a nepsala mi hezkej komentář, možná by to bylo lepší, než psát o mně, že jsem tě fakt dostala :'D. Jsem připravená na to, že mě pošleš do výše zmiňované díry teď a tady.
Ale já občas stejně zavtám na tvůj blog :-).

Nadpis mám z učebnice angličtiny, ne z nějaké písničky...
Tak. To by bylo snad všechno. Ještě před pár dny bych nikdy neřekla, že tohle jednou udělám. Ale je to tak. Najdu si lepší místo. A doufám, že jsem sdělila všecho, co jsem chtěla.
Teď se naposledy podepíšu tak, jak jsem to dělala rok a 7 měsíců. Docela mě to dojímá. Kdybych se vrátila, tak...

Vaše SnowFlake*** *.

ARCHIV - je tady vždy pro vás. Díky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Žanet Žanet | Web | 1. listopadu 2011 v 22:06 | Reagovat

Ne, nepošlu. Já vim. Možná je to jen takovej nepřímej důkaz toho, že mrcha fakt jsem. Sama se divim, že jsem se za posledních pár měsíců dost změnila a je to čím dál horší/lepší (každej to vidí jinak).. tady spíš ten horší případ. Ale každopádně díky :) A hodně štěstí v životě na blogu i v tom opravdovým.

2 Anet Anet | Web | 16. listopadu 2011 v 19:55 | Reagovat

Aaaa tak tohle mě uplně dojalo :( .. škada že končíš ráda jsem četla tvůje články i když některý mi daly dost zabrat přečíst :D jsem jasky trožku dislektik. No troku víc :D ... jinak děkuju za to co jsi o mě napsala :)

3 Frogynka Frogynka | 20. prosince 2011 v 13:04 | Reagovat

Ahoj bývalý Sb. Já taky končím... http://zabakfrogy.blog.cz/1112/rozlouceni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama