Neopětovaná láska je svině jako prase.

17. října 2011 v 22:09 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Zdravím vás... Poslední "normální" článek jsem přidala.. ehm minulou středu, takže je už načase se znova ozvat. Hned na začátek tohoto (no, nejspíš ne moc obsáhlého) článku bych chtěla zmínit že jsem si konečně založila adresu na tumblr.com. Měla jsem to v plánu už dost dlouho, ale až včera jsem se k tomu odhodlala. Proto vás nabádám (:-D): navštivte tumblelog na adrese coldsnowflake.tumblr.com!! Zatím s tím moc neumím & neumím si dát do bočního 'menu' (či jak se tam tomu říká ;-D) nějakej volitelnej box jakej tam maj ostatní, ale to mi nevadí... Jednou z toho bude fotoblog (doufám ;-)), ale zatím tam mám jen nějaké obrázky. Plus nemohli byste mi někdo vysvětlit jak se ostatní na tumblr dostanou na můj tumbelog?? Já to nějak nechápu, mám tam účet druhej den a už mám celkem dost reblogování :-D. No ale dost o mém tumbelogu. Rozhodně se kvůli němu nehodlám vykašlat na svoje dva blogy ;-).
Jak se máte, co děláte?? Narážím na to, že se hodlám rozkecat a vy budete pravděpodobně zahlcení a už nedostanete prostor. Takže pokud mi chcete do komentářů něco sdělit, napište to teď v tomto okamžiku nebo si to někam poznamenejte, pak už si na to nejspíš nevzpomenete ;-).
Škola. Bojím se, že začnu brutálně posírat fyziku. Z prvních dvou testů jsem sice měla 10, ale z toho třetího už 7 a dneska jsme psali další a z toho jsem totálně pokašlala aspoň půlku, takže taková pětka to bude určitě. Nejde o průšvih doma, jde samozřejmě o to, že to je teprv začátek a když nepochopím ten, nepochopím pak nic..!! Jestli to tak půjde dál, budu s tím muset něco udělat. Na konzultaci k profesorovi se mi nechce, takže budu muset říct někomu ze třídy nebo z nějaký vyšší třídy. A já nevím komu, agrr, takže mi to bude muset začít jít. Hm.
Jinak?? V komunikaci je můj problém, už od školky se nemůžu začít s někým kloudně bavit. Nikdy jsem nepotkala žádnou kamarádku, se kterou bych si rozuměla úplně ve všem - nebo aspoň ve většině věcí. Ono to asi bude spočívat i v mém perfekcionalismu - jen tak s něčím se nespokojím, takže ani jen tak s někým. Možná jednám s lidmi jako s věcmi??
Teprve vloni jsem začala mít pocit, že jsem našla tu Kamarádku, které rozumím a která rozumí mně. Jenomže. Nic není takový, jak to na první pohled vypadá. V poslední době to nějak vázne. Řekla bych, že to začalo s tím přesazováním. Možná, že to bude zase v pohodě. Ale už jsem se smířila s tím, že nejsem společenská v tom pravém slova smyslu.

Abych přešla k jiném tématu. Mám na všechny svoje čtenáře - ať to je kdo to je - zažili jste už někdy neopětovanou lásku?? Že jste do někoho byli zamilovaný a on do vás ne?? Na někoho koukáte s obdivem, ale on na vás s odporem?? Měli jste pocit, že nemáte šanci, ale zároveň jste se nechtěli vzdávat (i když v podstatě nebylo čeho)?? Ptám se, protože já jsem to zažila a nedávno se mi s tímhle pocitem podařilo rozloučit. Možná se divíte, že jsem sem o tom nikdy nepsala (protože ostatní holky se s takovýma věcma div nechluběj a někdy toho mají plný blogy), ale já jsem se bála o tom psát, mluvit, pomalu i přemýšlet, protože... No vlastně už ani nevím, proč, nějak to prostě nešlo. Pokud jste to zažili, určitě znáte ty pocity a chápete mě. ON byl pro mě úžasnej a neviděla jsem, že je to blbec (možná i něco horšího). Jsem ráda, že jsem se toho zbavila. Jak se ale znám, určitě zase přijde něco podobnýho. Naštěstí už poznám, kdy je to ještě pořád nadějný a kdy mi to už zatěžuje život. Teda aspoň myslím, že to poznám ;-). Kdoví, možná přijde další blbec a pomotá mi hlavu :-D. Zkrátka, neopětovaná láska je svině jako prase.
Toť můžu považovat za konec tohohle zamteného článku, teď jdu koukat na TV. Dávají Partičku. Vřele doporučuju :-). Pokud budete na tenhle článek nějak reagovat, budu moc ráda. Zase se ozvu, dřív nebo později.
Vaše SnowFlake*** *.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anet Anet | Web | 18. října 2011 v 18:11 | Reagovat

Ahoj u mě je další díl FanFaction ;) jinak tenhle blog ?! je hezkej mám ráda foto blogy :))

2 RM - Lucifer´s Angel RM - Lucifer´s Angel | E-mail | Web | 18. října 2011 v 19:31 | Reagovat

určitě tam mrknu

p.s. máš to tu pěkný

3 Jeanette Jeanette | Web | 18. října 2011 v 21:12 | Reagovat

Jo, neopětovanou (platonickou) lásku jsem taky zažila. Ale občas ta opětovaná bolí ještě víc...

4 Dainn Dainn | Web | 19. října 2011 v 17:20 | Reagovat

Máš krásne tumblr, follow you, baby;)*

5 Leesh Leesh | Web | 19. října 2011 v 21:49 | Reagovat

Nenávidím fyziku!:DFakt:)
A s tou kamarádkou si nelámej hlavu:)Buď se najde:)A někdy je to bez nich i trošku lehčí:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama