Květy lásky nevadnou. Některé můžeme ještě čerstvé hodit na její hrob.

26. října 2011 v 21:29 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Ahoj. Jak jste si možná všimli, změnila jsem design (ano, dneska začnu těmi věcmi okolo blogu). Inspirovala jsem se mým oblíbeným blogem, jehož majitelkou je Jeanette. Její styl blogování se mi líbí :-). Připomíná mi to, že Oblíbené stránky jsou neaktualizované. Takže je budu muset trochu obnovit. Nedivte se, nezlobte se... ;-). Ještě k designu, myslím, že po tom tmavém to chtělo něco světlejšího a lehčího. Doufám, že se vám tu bude líbit a ten obrázek ve VHB je klikací - po kliknutí se dostanete na hlavní stránku. Menu budu možná muset ještě trochu vylepšit. Aby to nebylo tak.. jednotvárné :-). Tak snad se to povede.
A teď už k.. deníčku, nebo jak to vlastně mám nazvat. Myslím, že se mi podaří shrnout všechny věci, se kterýma jsem se ještě mojí (kni)hovně nesvěřila, ale pokud budu něco psát už podruhý, sorry :-D.
Zaprvé. Ten "přátelský vztah" s Eliškou, o kterém jsem už několikrát psala, že je v pr.., šel nedávno do kytek úplně. Asi určitě kvůli mně. Když já si nemůžu pomoct, ona mě prostě STRAŠNĚ, strašně naštvala. Začala o mě (MIMO JINÉ) rozšiřovat, že jsem nemusela dělat přemety na kruzích (:-D), přitom já jsem musela, jen jsem to neudělala... :-DD. Jo, jasně, teď se tomu asi někdo zasměje, ale ten pocit, když jsem mluvila s kamarádkou z primy, která se mě s nadějí v očích ptala, jestli jsem fakt nemusela ty přemety dělat, mě prostě.. dostával. A v mém případě to vyznělo, jako že jsem portekční profesorský dítě. O pár chvil později jsem si ověřila, že nějaký učitelský geny jsem zdědila, když jsem ztropila na chodbě scénu - a bylo mi snad úplně jedno, kdo tam byl. Můžu klidně říct, že jsem si sama tak trošku zkazila snad úplně první přátelství.
Jo a ehm... Nemyslete si, že to celý bylo jenom kvůli týhle věci. Ještě teď se ve mně vaří voda, když si vzpomenu, jak jsem na výjezdovce lítala po chatový osadě a hledala klíče a E. blbnula na diskotéce, jak jsem skládala a třídila všechny prostěradla, jak jsem musela poslouchat, že "L. se mnou za žádnou cenu a nikdy nechce sedět a že říká, že jsem krává"... Když si to zrekapituluju... NIKDY to nebylo 'normální' přátelství, vždycky jsem byla já ta blbá, pořád jsem musela "držet hubu" atd... Takže radši budu mít víc lidí, se kterýma se budu bavit na úrovni srandy a na nikoho se nebudu vázat, než mít jednu kamarádku, která si říká nejlepší a ponižuje mě, chová se hnusně... Uff. Pokud vás tenhle odstavec nevyčerpal, přečtěte si celý článek :-).

Tak zadruhé :-D. Mám prázdniny a kašel zároveň. V pátek jsem byla očkovaná proti žloutence, takže ta to snad nebude. Doktorka říkala, že nejsem infekční a že jsem úplně v pořádku, tak nevím, snad se nijak nesekla. Každopádně, pátek byl jeden z nejnabitějších dnů v mým životě!! Ráno jsem musela vstávat nelidsky brzo, u doktorky si to vyřídit sama (a neusnout tam!!), pak přežt dlouhou a vyčerpávající školu + dvě hodiny dramaťáku a večer mě čekala ještě ta derniéra, o který jsem psala ve čtvrtek. Protáhlo se to do docela dost hodin, pak jsem byla ráda, že je sobota... Ale jsem ráda, že jsem to zažila, derniéru i všechny reprízy. Doufám, že letos to bude tak nějak podobně a že zase budeme zpívat s divadelním souborem. No uvidíme...
No a zatřetí. Myslím, že v pátek ráno pojedu do Nový Bystřice k prarodičům. To tady už dlouho nebylo :-D. Možná, že se mi ten kašel nějak zhorší a já zůstanu doma. Ale mně by se snad ani nechtělo... Já nevííím :-D. Prostě to nějak bude. Takže omluvte mojí případnou neaktivitu. Možná budu nakonec i aktivnější, než teď, kdyby náhodou nebylo co dělat.
A, ehm... Mám asi 3 body z fyziky. Ale ze zeměpisu jsem měla plnej počet bodů, takže.. ta fyzika se zlepší, snad. Ono se to musí zlepšit, jinak budu sama na sebe naštvaná. To je ta nejlepší motivace.
Co z tohohle článku teda plyne?? (aneb shrnutí, pro ty, kteří to jen tak přeskakovali odstavce, jako to dělám já :-D) E. jsem dala "kopačky" :-D. Mám kašel. Pojedu do NB. Fyzika je E-E předmět.
A květy lásky vyhazuju. Na hrob :-D. A už se o NIC nesnažím, aspoň ne u toho člověka, u kterého jsem se snažila upoutat aspoň trochu pozornosti doteď. Jak se tak znám, pořádně se rozepíšu, až se zase něco stane :-D.
Mějte se hezky a pište komentáře... Já se pokusím se zase ozvat, jak píšu vždycky.
Vaše SnowFlake*** *. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anet Anet | Web | 30. října 2011 v 14:51 | Reagovat

tak si to u prarodičů užij :P , já mám zase rýmu :D .. jinak design je hezkej :)

2 at-yourself at-yourself | Web | 30. října 2011 v 20:10 | Reagovat

Neurazím neboj ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama