Čím čistší oběť, tím špinavější ruce vraha.

12. října 2011 v 18:49 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Ahoj. Zaprvé bych se asi měla omluvit, protože od soboty dopoledne jsem tu nebyla - teda vlastně byla, ale nepsala jsem. Takže pokud se mezi lidmi čtoucími tento článek najde někdo, kdo ho už dychtivě očekával, promiňte...
No. Jak bych asi tak začala?!? Joo, minulá sobota ;-). V předchozím článku jsem zmínila koncert Gábi Gunčíkové. Ten den jsem se na ní opravdu jela do té Prahy podívat a bylo to vážně super :-). Jel se mnou i táta, kterého to sice nijak moc nezajímalo, ale protože Gábina zpívá rock, byl ochotný tam se mnou jet :-).
Celou cestu jsem se docela bála, že tam bude šílený dav jako tenkrát v Praze na Harfě. Nakonec jsem přijela, zpíval Adamec a bylo tam tak 30 lidí :-D. Takže jsem byla chvilku mimo, že toho Adamce, kterýho jsem naposledy viděla v televizi vystupovat v aréně přeplněný lidma (kdy z něj ještě všichni byli na větvi), teď najednou uvidím ze třech metrů... Jak už jsem tady psala, tak myslím, že 'hvězda' jeho slávy už pominula a zhasla, chcete-li rychlá sláva polní tráva. Jeho vystoupení bylo fajn. Chtělo by to vydat CD, v jeho případě. Jinak na něj všichni zapomenou.
Ehm. Pak jsme šli s tátou do čínský restaurace, kde jsem mimo jiné poprvé ve svým životě jedla suši. Bylo to jedním slovem E-E... Ale možná to bude tím, že jsem si dala nějaký lososový. A že nesnášim zázvor. Teda jestli 'tamta růžová věc' byla zázvor.
No a pak nastala Gabča. Nebudete věřit (ani já sama jsem nevěřila, a to je už co říct :-D), ale stála jsem úplně vepředu v první řadě, viděla a slyšela jsem všechno, no bylo to skvělé :-). Gábi měla koncert rozdělený na poloviny, takže v přestávce jsem se s ní stihla i vyfotit. Fotku sem nedám, Gabča na ní sice vypadá skvěle, ale já ne. Aspoň já si to myslím. Po tý druhý polovině jsem si ještě šla pro podpis. Podpis na ruce mám ještě teď, i když už trochu smytej :-). Závěr?? Nemám ráda lososový suši a doma mám podpis od Agamce a od Gabči. Supér :-). Myslím, že ještě dlouho budu na tuto akci vzpomínat. Pokud si chcete přečíst článek na mém blogu o Gabče, klikejte zde. Za každý komentář jsem ráda ;-).

Jééje. To jsem to nějak ten první odstavec protáhla. No nevadí. Aspoň nebudu mít výčitku, když sem zase tejden nenapíšu. S těma citátama to nějak vázne písniček je tolik, že nevím, kterou mám dát dřív, takže vždycky skončím u něčeho úplně jinýho.
Pokud vás zajímá i můj 'osobní život', máte smůlu, protože prakticky není. Jsem ráda, že sem už nepíšu každej den a nevypisuju všechny "rádoby vtipné hlášky", které jsem řekla já nebo někdo jiný ze třídy. Je jich hodně. Nedávno jsem (omylem!) na biologii řekla, že včely dělají plástve z medu. Jenže to není ani tak o tom, že je to vtipný, jako o tom že to prostě neumím. Achjóó, já bych nejradši byla premiantka i tenhle rok. No, šprtka :-D. Jenže kdo to nezažil, ten to nepochopí.
Mimochodem, pomáhá na dolejzací lidi ignorace?? Jedná se o holku, která je v tercii a ještě na začátku roku jsme se bavily... Jenže COSI mi otevřelo oči a zjistila jsem, jaká je to nekvalitní osoba. Jenže ona asi nepochopila, že už se s ní nebavím. No na druhou stranu... Je to poprvé, co za mnou někdo dolejzá :-D.
No uvidíme. Že bych po dlouhé době zase vzala někoho na milost??
Mějte se hezky. Já se možná opět ozvu :-).
Vaše SnowFlake*** *.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jeanette Cobain Jeanette Cobain | Web | 13. října 2011 v 19:53 | Reagovat

Jasně, že tady někdo netrpělivě každým dnem očekával tvůj článek! JÁ!! ;D Jsem ráda, že se ten koncert vydařil a jsi spokojená :) Já ryby nesnáším, takže suši bych nejedla vůbec ;D U nás ze třídy taky jeden kluk dolejzá, ale to je jiná situace. Nechápu proč ale většina lidí ze třídy proti němu má nějakou, pro mě záhadnou, averzi a nikdo se s ním nechce moc bavit. Pak nechápu proč se diví, že dolejzá. Je mi ho líto. Nejhorší je, že se poslední dobou někteří chovají hrozně dětinsky. Připadám si s nima jako na prvním stupni základky. Sesedají se v jídelně schválně do čtveřic jenom proto aby si k nim on nesedl. Fakt, tohle chování od nich nepochopím.

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:10 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama