Celý lidský život je jen cesta ke smrti...

4. října 2011 v 19:59 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Mám se celkem dobře. Poslední dobou mi celý život připadá jako stereotyp, ale takovej hezkej stereotyp, kterej mi nevadí. No.. pravda, dnešní den by do toho 'stereotypu' moc nezapadal, protože nám vyměnili profesorku na češtinu. No abyste pochopili - vloni jsme ji měli a byla fajn, a letos jsme dostali jinou a byla taková.. divná. No a dneska nám dali zpátky tu, co jsme měli vloni :-D. Celá třída z toho byla vedle, 24 lidí poskakovalo a pobíhalo po třídě a řvalo radostí a mě a spolužačku napadlo napsat na tabuli něco jako UVÍTÁNÍ. Jenže spolužačka napsala pod moje "Vítejte, paní profesorko!" něco jako "zachránila jste nás"!... A přišla ředitelka, přišla se podívat proč tak řveme :-D. Uviděla tenhle nápis na tabuli a sprdla nás, co si to dovolujeme, že ta jiná profesorka se urazí. Naštěstí na mě to není. K přiznání nedošlo ;-). No průšvih nečekám. No :-D.
Jinak. Mám devítku z testu, ze kterýho ostatní dostali jedničky, dvojky, trojky... Asi si řeknete, že jsem šprtka (i kdyby, jsem na to zvyklá), ale já jsem čekala z tohohle neohlášenýho testu ze zeměpisu nejlíp šestku. Mám úspěch... :-D. Co se týče školy, už tady snad nemám o čem psát. Pokud vás zajímají i další věty tohoto článku, klikněte na CČ.

Jinak tu mám ještě jednu věc. Týká (nebo už NETÝKÁ :-/) se mého nejlepšího SB. Můžete ji znát jako Dolor, Nettku, Žanet Ku, miss. Indecisive, red head monster, His Vixen a ještě všelijak jinak.. o co jde?? No. Dlouho nepsala. A nedávno si zrušila blog. Napoprvé jsem si myslela, že jsem se nějak překoukla - blog indecisive nenalezen - ale potom jsem zjistila, že ne, že jsem se nepřekoukla.
Její články jsem četla hrozně ráda, byly jsme SB celkem dlouho a jednu dobu (docela dlouhou) jsem byla její "nejoblíbenější spřátelený blog". Od té doby, co jsem si zrušila facebookový profil na ní nemám žádný kontakt, nemůžu se zeptat, PROČ to udělala. Byla to jediná opravdu stálá návštěvnice, na kterou jsem se mohla spolehnout. Skoro každý článek přečetla a napsala mi komentář. Asi se vám to bude zdát povrchní, ale za tu dobu, co jsme si psaly, se mi zdála jako opravdu skvělá holka. Vím, že na můj blog nejspíš už zapomněla a nechodí sem. Ale kdyby... Žanetko. Byla jsi skvělé SB a psala jsi úžasné články. Měj se hezky :-). Ozvi se. V oblíbených stránkách si její adresu nechám, jako vzpomínku na to, že její blog byl super :-).
A teď chci ještě udělat reklamu jednomu blogu. Z počátku jsme byly něco jako SB, od té doby děvče vystřídalo celkem dost blogů a hodně se změnilo. Veronica Hudson z blogu http://drunkenprincess.blog.cz. Ona si na mě asi ž nepamatuje, ale mě se její způsob psaní a vyjadřování líbí, i když nemáme stejné zájmy.
Ou. Je divné, že tady na nenavštěvovaném blogu odkazuju ty případné čtenáře na jinou adresu. Ale co.. je to moje volba ;-).
Žijte si hezky a užívejte si každý den, ať už je ve škole nebo o víkendu, ať už jste zdraví nebo nemocní... Život je dar :-). Ještě se vám ozvu, takováhle aktivita mi vyhovuje.
Vaše SnowFlake*** *.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jeanette Cobain Jeanette Cobain | Web | 5. října 2011 v 17:54 | Reagovat

Bože. Zlato, Snowflake* moje. Samozřejmě, že si na tebe pamatuju. A máš pravdu, jsem to já. Blog jsem zrušit musela, protože jsem tím ublížila Milanovi (pokud si na něj vzpomínáš) a... to je na dlouho a není to podstatné. Je pravda, že jsem tu dlouho nebyla, PROMIŇ! Ale okamžitě jdeš ke mě do oblíbených a zase čekej moje nesmyslupné komentáře u tvých skvělých článků ;) Ty jsi skvělá, ne já!! :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama