Tak jsem tady.

24. září 2011 v 10:39 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Ahoj všichni :-D. Aneb ano, správně, už jsem se vrátila. Hned na začátek bych se chtěla tak trošku omluvit, protože minulou sobotu jsem psala naposledy a pak už jsem se nestihla ozvat, takže žádný "oficiální pozastavení" oznámený nebylo. Co se ale týče té akce, kde jsem byla.. věci se docela pohnuly :-D.
Musela jsem bejt zavřená pět dní na pokoji s největšíma krávama ze třídy + s mojí kamarádkou, což bylo docela drsný, protože každý druhý slovo který jsem slyšela bylo "do ku*vy" nebo něco ještě hnusnějšího a večerku ty dvě skoro nedodržovaly :-D. Pokud si myslíte že to tak hrozný není, já si to myslím, já jsem slušně vychovaná a nehodlám to v nejbližší době měnit.
V pondělí jsem šla tvořit mapy, což byla celkem nuda, ale v úterý už to bylo lepší (pokud si vzpomínáte tak Angličtina v přírodě :-D) a ve středu to bylo nejlepší, protože jsme savili trička - vyrobila jsem si tričko s krávou a druhý s kytkou ;-D. Docela se mi to povedlo ;-).
Ve čtvrtek se běžel trochu nedobrovolný branný závod po vylosovanejch trojicích - letos už jsem to znala, protože jsem běžela podruhý, ale opět jsem měla tak příšernou hroznou buzerující trojici, že to opět bylo děsný. Běžela jsem skoro celou cestu, zavěsila jsem se na horizontální lano, stejně jim to nebylo dost dobrý. Navíc ani nevím, jak jsme dopadli, protože letos výsledky nebyly vyvěšený.


Co se týče našeho divadelního představení, nevyhráli jsme. Kámoška z primy to natáčela na můj foťák a jak jsem tak koukala, ani jsme neměli šanci. Zaprvé jsme nejpočetnější třída na škole a je to složitý to zorganizovat, zadruhý to možná působilo trochu trapně a skoro nikdo se nesmál. Zvlášť u důchodcovský přehazovaný. Asi to bylo spíš demotivující.
Diskotéka byla příšerná. Hrozná. Nejen že mě naštvalo kdo s kým tančí ploužák, ale málem jsme ztratily klíče :-D!! Nakonec to dopadlo tak, že jedinej kdo je hledal jsem byla já a našla jsem je - jenomže mně šlo o ten princip, záložní klíče neexistovaly a byl to už večer před odjezdem!! Další den ráno jsem za to kamarádku pěkně sprdla, no je to celá ona, neumí spolupracovat.. načež mi ani nepomohla složit prostěradla :-/. Možná, že za pár tejdnů s ní zase začnu mluvit.
Potom nás tělocvikářka vystrašila, že vlak do LBC nepojede a my půjdeme z nádraží pěšky několik zastávek - já jediná to vzala vážně :-D. Na zastávce jsme potkali takovou krásnou kočičku - až budu náhodou někdy dávat otky z mobilu do PC tak vám jí sem dám ;-D.
Ale nakonec jsme se domů dostali všichni v pořádku. Můj závěr?? Těším se na příští rok, až zase pojedeme ;-). Pokud vám tenhle článek přišel tak trošku zmatený, věřte, že zmatená jsem i já, a to hodně. Teď jdu oživit f-g-g a možná se dneska ještě ozvu.
Tenhle článek ukončím stejnou frází jako minule, když jsem se vrátila z výjezdovky. Tak jsem tady.
Vaše SnowFlake*** *.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellgirlll hellgirlll | E-mail | Web | 24. září 2011 v 22:06 | Reagovat

Ďakujem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama