Neberte život tak vážně, stejně z něho nevyváznete živí...

30. září 2011 v 22:19 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Tak. Ani netušíte, jak složitý je pro mě něco napsat - od té doby, co jsem vyšla z té každodenní 'rutiny' psaní deníčku, jsem si tomu strašně odvykla :-/. Ale přece jenom, pokusím se něco splodit, zaprvé abych úplně nevyšla ze cviku a zadruhé, co kdyby se náhodou našel někdo, koho by zajímalo, co je u mě nového?!?
Noo takže :-D. Ta první věc je, že mě 'na zkoušku' přijali do redakce školního časopisu :-). Mám z toho radost - ale zase nevím, jak to budu stíhat a jestli vůbec uspěju, takže mám i trochu trému. No zatím mi nejspíš otisknou rozhovor se školní psycholožkou, kterej jsem dělala loni v květnu.
Pokud si vzpomínáte tak jsem psala o tom branném závodě, který jsme běželi na výjezdovce, tak nám na přání naší třídy zveřejnili výsledky. Jsme na 16. místě z jednadvaceti. I loni jsem byla šestnáctá, ale jenom z 19, nějaký pokrok tam je!! :-D...
Včera jsem byla se sborem a se školním divadelním souborem v Praze, takže jsem byla uvolněná o 3 hodiny dřív ze školy. Co se týče zájezdu, byl super - byl předposlední :-(. Jenom dneska ráno nebyla k nalezení třídnice.. klasika: tři hodiny nejsem ve škole a třídnice (o kterou se normálně mám starat) není k nalezení... Naštěstí se našla, no :-D.

Já vlastně ani nevím, proč vám tohle všechno sem píšu. Ale nevadí, pokračujme ;-D.
Ve škole nás rozdělili na matiku. Jsme prostě na dvě skupiny. Prej abysme měli individuálnější přístup. Naštěstí, já zůstala u profesorky u které jsem byla doteď. Asi protože mi to jde a nikdo nemá potřebu mě 'trestat'.
Co se týká té situace s Eliškou (ehm jak jsem se s ní rozhádala kvůli těm klíčům), nevím, jak se to pohunlo. Fakt nevím, ona moc do školy nechodí. Asi je nemocná. Ale já jsem už tak 'zuniverzálněla' (eh :-D opět nějaké vymyšlené slovo :-D), že se bavím téměř s každým. Jenom se zase nechci litovat.. teda nechci vypadat jak se záchvatem sebelístosti :-D!!
Jak tak koukám, s osobním článkem už radši přestanu. Chce se mi spát, mám o čem přemejšlet.. ne, nebudu radši psát o čem, vysmáli byste se mi :-D. I já se sama sobě směju. Ale žiju si dobře, jenom to nechci zakřiknout ;-).
No a co se týká toho designu, tak jsem ho trošku zkazila, ale v poslední době miluju modrou barvu. Dost mi vadí, že tam není menu, ale až budu zase měnit design (myslím, že brzo :-D), tak ho možná někam na stránku umístím :-).
Mějte se hezky, užívejte si života, možná, že se někdy brzo ozvu :-).
Vaše SnowFlake*** *.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyTeress♥ LadyTeress♥ | E-mail | Web | 2. října 2011 v 20:42 | Reagovat

Pěkný článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama