• Ach vy blbé nápady || 15.9.2011

15. září 2011 v 20:09 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• No. Takže pár dní jsem se tady opravdu neobjevila. A teď mám najednou pocit, že vám nemám co sdělovat, zkrátka jsem si odvykla, už vám tady nesděluju každý svůj krok.. taky bych vám tak pro začátek měla napsat, že mi to tak vyhovuje a že to opravdu nehodlám měnit... Nyní už ale něco k tomu, co bych jinak psala každý den zvlášť.
Poslední článek - deníček se tady objevil v neděli. Od té doby se toho sice moc nestalo, ale pokusím se něco shrnout: v pondělí jsem například měla první hodinu hudební nauky (v ZUŠce) tenhle rok. Chodila jsem dvakrát do prvního ročníku a teď jsem šla do třetího, takže jsem měla trošku obavy. Neoprávněně, no. Přijdu před učebnu a tam takový třeťáci, čtvrťáci, maximálně páťáci a možná pár výjimek. Tak jsem si říkala, že ty "malý holčičky" se mě musej bát. No nakonec to dopadlo celkem dobře. Příští tejden tam pravděpodobně zase nepůjdu, takže s tím docházením to bude asi trochu "externí".. jako minulé dva roky ;-). No ale opět jsem se rozkecala o jednom tématu, což je zatěžující, prodlužující, zdlouhavé atd, atd, atd.
V úterý jsem byla na triu, bylo super se opět takhle znova vidět. Rýma už byla skoro v pohodě, protože jsem si konečně pořídila nosní kapky. Ha, ha. Taky jsem dala dohromady to zaříkadlo proti blbým nápadům. Akorát nevím, jestli náhodou nebylo ještě blbější, než ty nápady, proti kterým je. Posuďte sami, jste-li inteligentní:
c.č.


Ach vy blbé nápady
ve mě vážně štvete
doufám že už konečně
brzo odejdete.
Vážně už se pakujte
mě už to nebaví
vyženu vás do primy
tam ať se vás zbaví.

...Ale ten průjem mi stejně nedovolila profesorka přečíst. Blbé nápady se nejspíš do té primy dostavily, protože se odsud ozývaly jakési zvláštní zvuky a otřásaly se dveře. Ha, ha, ha.
Ve středu jsem nebyla na tělocviku, rýma se změnila v kašel ;-). Po škole jsem absolvovala návštěvu u kámošek, kde jsme hrály Activity. Všichni jsme se lámaly smíchy. Prostě 100% lepší výplň večera než u počítače. Jenže mě to tu pořád baví.
Dneska jsme dávali ve třídě dohromady to divadlo. Myslím, že to bude tak trošku trapný, ale mohli bysme to vyhrát. Měla jsem dlouhý den, od osmi do šesti víceméně ve školním provozu. Nemám ráda školní játra k obědu a výchovu ke zdraví, v každý hodině, ať probíráme COKOLIV, se vždycky přivede řeč na otevřený zlomeniny, lezoucí střeva, černý plíce a podobný věci, který přezelenají i můj make-up a chudokrevnost, která je očividná ;-D. Naštěstí se dá sedět v poslední lavici a prolézat cizí sešity (no, ehm.. k tomu jsem se nedostala, hodlám to uskutečnit příště).
Zítra nevím. Odpadá nám dramaťák. Celej tejden jsem se na to těšila, vždycky se tam dějou věci :-D. Ale budu mít víc času doma. Pak jdu opět na klarinet.
Do neděle bych se ještě teoreticky mohla ozvat. Pak jedu na tejden na výjezdovku, teda jestli se nic nepokazí. Jinak co se týče ubytování, jsme na pokoji ve velký chatě, vedle nás budou bydlet primánky (budou nás určitě pouštět do koupelny, no :-D) a na jedno "hygienický" zařízení nás bude celkem 7 nebo 8. Hustý. Na loňskou školu v přírodě vzpomínám s nostalgickým úsměvem. Jsem zvědavá na tuhle.
Takže se mějte hezky. Pokud jste to přečetli, jste dobří, za komentáře budu velmi ráda. Články budou asi fungovat takhle.
Vaše SnowFlake*** *.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anet Anet | Web | 17. září 2011 v 0:30 | Reagovat

Ahoj u mě je první díl fanfaction about Martin Harich,Marek Masarik a jejich Musitany Hope :)) .. tak jestli chceš tak si jí můžeš přečíst ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama