• 3.9.2011

3. září 2011 v 19:59 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• A je tu první víkend ve školním roce.. já sedím doma a tak trošku se nudím, protože jsem už nastartovala mozek do školy a teďka můžu dva dny zase vstávat v 10 a číst, kreslit atd... Ale myslím, že příští týden už to tak nebude ;-D. Co celý den dělám sem radši psát nebudu, protože jsem se prohrabávala svými archívními sešity atd... Taky odjela babička na pár dní zpátky do Harr., takže se naštěstí nemám s kým hádat.. ona ta věková mezera taky dělá své ;-).
No a jinak mě včerejší hodina klarinetu taky po delší době donutila přemýšlet.. protože nechci hrát na soutěži, která je jednou za cca. 4 roky!! Od jednoho interního večírku, kde jsem svůj výstup naprosto zkazila mám téměř před každým koncertem šílenou trému.. a teď bych ještě měla hrát před nějakou porotou asi čtyři minuty hudby!! No já doufám že se to nějak rozumně vyřeší - taky mě napadlo schválně to zkazit už ve školním kole, vypadnout a mít klid ;-D. Jenže pak bych měla šílený výčitky svědomí...
No a teď?? Vlastně ani nevím, co budu dělat. Mám v hlavě hodně věcí, ale zaprvé by to bylo na hoodně dlouho a zadruhé jsem nikdy neuměla sdělovat nějak seriózně svoje pocity, protože se za ně stydím.. možná to bude znít divně, ale když se v mém životě objeví něco co vím jen já & něco to pro mě znamená, mám to celou dobu pouze v hlavě a nenapíšu to nikam, ani do deníčku (ha, ha, ano píšu si deníček :-D) a ani na blog ;-). Jak jsem ale zpozorovala, většina blogerek to tak dělá.
Budou dávat Českou hvězdu 2011. Gabča je nominovaná, hlasovala jsem pro ní, ale koukat se na to asi nebudu, mě tyhle "prestižní" přenosy nuděj :-D. Akorát, už chápu, co znamenalo to přepsání koncertu v Nové Bystřici na TV Barrandov ;-).
Vaše SnowFlake*** *.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miss. Indecisive miss. Indecisive | Web | 4. září 2011 v 17:24 | Reagovat

Jo, já to tak taky dělám. :D Mě nedělá problém udržet cizí tajemství, ale když je něco, co vím jenom já, tak mě to tak dlouho nutí, že to musím někomu říct anebo někam napsat. Normální deník si nevedu, protože děsně píšu. :D Ale chtěla bych. Ale nejvíc by se mi líbilo mít takovej ten starej, se zažloutlýma stránkama a v kožený vazbě. :D To by byl teprve pravej deník. :D No jo, ale to nikde neseženu. :/ :D
Krásnej design. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama