Září 2011

Neberte život tak vážně, stejně z něho nevyváznete živí...

30. září 2011 v 22:19 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Tak. Ani netušíte, jak složitý je pro mě něco napsat - od té doby, co jsem vyšla z té každodenní 'rutiny' psaní deníčku, jsem si tomu strašně odvykla :-/. Ale přece jenom, pokusím se něco splodit, zaprvé abych úplně nevyšla ze cviku a zadruhé, co kdyby se náhodou našel někdo, koho by zajímalo, co je u mě nového?!?
Noo takže :-D. Ta první věc je, že mě 'na zkoušku' přijali do redakce školního časopisu :-). Mám z toho radost - ale zase nevím, jak to budu stíhat a jestli vůbec uspěju, takže mám i trochu trému. No zatím mi nejspíš otisknou rozhovor se školní psycholožkou, kterej jsem dělala loni v květnu.
Pokud si vzpomínáte tak jsem psala o tom branném závodě, který jsme běželi na výjezdovce, tak nám na přání naší třídy zveřejnili výsledky. Jsme na 16. místě z jednadvaceti. I loni jsem byla šestnáctá, ale jenom z 19, nějaký pokrok tam je!! :-D...
Včera jsem byla se sborem a se školním divadelním souborem v Praze, takže jsem byla uvolněná o 3 hodiny dřív ze školy. Co se týče zájezdu, byl super - byl předposlední :-(. Jenom dneska ráno nebyla k nalezení třídnice.. klasika: tři hodiny nejsem ve škole a třídnice (o kterou se normálně mám starat) není k nalezení... Naštěstí se našla, no :-D.

Adele - Someone Like You

28. září 2011 v 13:29 | Snowflake* |  pár not a hlasivky
Nevermind, I'll find someone like you
I wish nothing but the best for you, too
Don't forget me, I beg
I remember you said
"Sometimes it lasts in love
But sometimes it hurts instead"

M.I.A. - Paper Planes

25. září 2011 v 15:59 | Snowflake* |  pár not a hlasivky
Nevím, co mám k téhle písničce napsat. Asi pouze to, že jí poslouchám pořád ;-). Nejlepší je ten refrén :-D. MIA má všechny písničky pěkné, myslím, že to není takový ten "obyčejný" rap kde se jenom 'kecá' a nic jinýho (teď jsem tím asi někoho urazila, haha :-D). Zkrátka vřele doporučuju :-).

Tak jsem tady.

24. září 2011 v 10:39 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Ahoj všichni :-D. Aneb ano, správně, už jsem se vrátila. Hned na začátek bych se chtěla tak trošku omluvit, protože minulou sobotu jsem psala naposledy a pak už jsem se nestihla ozvat, takže žádný "oficiální pozastavení" oznámený nebylo. Co se ale týče té akce, kde jsem byla.. věci se docela pohnuly :-D.
Musela jsem bejt zavřená pět dní na pokoji s největšíma krávama ze třídy + s mojí kamarádkou, což bylo docela drsný, protože každý druhý slovo který jsem slyšela bylo "do ku*vy" nebo něco ještě hnusnějšího a večerku ty dvě skoro nedodržovaly :-D. Pokud si myslíte že to tak hrozný není, já si to myslím, já jsem slušně vychovaná a nehodlám to v nejbližší době měnit.
V pondělí jsem šla tvořit mapy, což byla celkem nuda, ale v úterý už to bylo lepší (pokud si vzpomínáte tak Angličtina v přírodě :-D) a ve středu to bylo nejlepší, protože jsme savili trička - vyrobila jsem si tričko s krávou a druhý s kytkou ;-D. Docela se mi to povedlo ;-).
Ve čtvrtek se běžel trochu nedobrovolný branný závod po vylosovanejch trojicích - letos už jsem to znala, protože jsem běžela podruhý, ale opět jsem měla tak příšernou hroznou buzerující trojici, že to opět bylo děsný. Běžela jsem skoro celou cestu, zavěsila jsem se na horizontální lano, stejně jim to nebylo dost dobrý. Navíc ani nevím, jak jsme dopadli, protože letos výsledky nebyly vyvěšený.

• Train - Hey, Soul Sister

17. září 2011 v 16:19 | Snowflake* |  pár not a hlasivky
Asi bych měla jít někam ven, ale je tam dost hnusně a já mám kašel (ha, ha, ha, pokud se tomu tak dá říkat). Takže zase sedím u počítače a poslouchám. Písničku Hey, Soul Sister mám hrozně ráda, přesto, že nám jednu dobu hrála prakticky nonstop ve třídě (protože ty dvě šílený barbíny se kterýma budu 5 dní zavřená na pokoji si jí daly jako vyzvánění :-D). Teď si jí budu muset furt zpívat :-D. I ostatní písničky skupiny Train jsou super :-).

• Ach vy blbé nápady || 15.9.2011

15. září 2011 v 20:09 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• No. Takže pár dní jsem se tady opravdu neobjevila. A teď mám najednou pocit, že vám nemám co sdělovat, zkrátka jsem si odvykla, už vám tady nesděluju každý svůj krok.. taky bych vám tak pro začátek měla napsat, že mi to tak vyhovuje a že to opravdu nehodlám měnit... Nyní už ale něco k tomu, co bych jinak psala každý den zvlášť.
Poslední článek - deníček se tady objevil v neděli. Od té doby se toho sice moc nestalo, ale pokusím se něco shrnout: v pondělí jsem například měla první hodinu hudební nauky (v ZUŠce) tenhle rok. Chodila jsem dvakrát do prvního ročníku a teď jsem šla do třetího, takže jsem měla trošku obavy. Neoprávněně, no. Přijdu před učebnu a tam takový třeťáci, čtvrťáci, maximálně páťáci a možná pár výjimek. Tak jsem si říkala, že ty "malý holčičky" se mě musej bát. No nakonec to dopadlo celkem dobře. Příští tejden tam pravděpodobně zase nepůjdu, takže s tím docházením to bude asi trochu "externí".. jako minulé dva roky ;-). No ale opět jsem se rozkecala o jednom tématu, což je zatěžující, prodlužující, zdlouhavé atd, atd, atd.
V úterý jsem byla na triu, bylo super se opět takhle znova vidět. Rýma už byla skoro v pohodě, protože jsem si konečně pořídila nosní kapky. Ha, ha. Taky jsem dala dohromady to zaříkadlo proti blbým nápadům. Akorát nevím, jestli náhodou nebylo ještě blbější, než ty nápady, proti kterým je. Posuďte sami, jste-li inteligentní:
c.č.

• Provoz omezen do odvolání.

12. září 2011 v 18:49 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• No dlouho jsem si říkala, jestli to mám udělat. Už když jsem psala články na konci prázdnin. No a dneska jsem se rozhodla, úplně, jsem si tím rozhodnutím jistá. Mám rýmu, mám školu, mám sama se sebou spoustu starostí. Když se na sebe podívám, vidím SnowFlake a ne tu starou Terku. Občas je to dobře, občas si říkám, že si zasloužím "obyčejný" život. Rozhodla jsem se určitě správně. BUDU dál přidávat, ale ne každý den a ne pořád jenom deníček. Nebudu tak neaktivní jako loni touhle dobou, myslím, že tak dvakrát třikrát týdně se tu objevím určitě. S miničlánkem, citátem, obrázky, písničkou... Nebudu přidávat každý den, co budu na PC. Viděla jsem, že spousta blogerů to tak dělá. Prostě, budu mít víc času na sebe, na školu, na spolužáky. Nebudu kritizovaná za to, že každý den sedím u počítače dvě hodiny.
Mějte se.
Vaše SnowFlake*** *.

• 11.9.2011

11. září 2011 v 18:39 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• Jako celkem mě to štve!! Jen co začal školní rok, musím hned zase dostat šílenou rýmu.. ráno jsem se probudila totálně zruinovaná jako po nějakým divokým flámu, měla jsem zacpanej nos a takovej ten na zabití pocit v puse.. ale myslím, že moje pocity v puse vás nezajímaj, zvlášť když se jedná pouze o rýmu :-D.
I přes tu rýmu jsem nakonec absolvovala oběd s otcem. Jenže jsem podlehla pokušení dát si "něco pořádnýho" a moje objednávka zněla Uzená krkovice. Přinesli mi dva fláky masa se šesti bramborovejma knedlíkama a s obrovskou hromadou zelí v nějakým hnědým.. vomáčkovi ;-D. No jo, dobře, tak jsem to SKORO celý snědla (nechala jsem třičtvrtě kusu masa a asi dva knedlíky) a dala si ještě banánovou chlazenou čokoládu :-D. Nutno podotknout, že jsem se nabalila jako pumpa na severní pól a bylo hrozný vedro :-D.
Pokud se ptáte, proč vám to sem píšu..: navazuje to na včerejší uveřejněné zaříkávání proti průjmu. Mohla jsem zaříkávat, jak jsem chtěla, ale jaksi to nezabralo. Utekla jsem domů (neměla jsem klíče!!) a naštětí to dopadlo dobře :-D. Poučení pro příště: nedávat si uzenou krkovici a přiklonit se radši k dětský porci knedla vepřa zela. Opravdu nejsem ProAna :-D.
Jinak, co se blogu týče: přidala jsem, co jsem mohla a teď končím a jdu koukat na Simpsonovy. Mohli jste si všimnout, že mě okolnosti donutily vyrobit oddělovač a nekašlat (slušně řečeno :-D) se furt s těma tečkama. •••••••.. už mi z toho drnčela hlava ;-D. Zvládla bych snad i s průhledným pozadím místo bílýho, ale to by mě stálo přemáhání. Nesnáším to :-D.
No a zítra jdu do školy. Jsem zvědavá, jak se situace s divadlem vyvine. Mám nauku a jdu kupovat ty zástěry, plánuju sehnat ještě nějaký psí dečky a zkusím se někoho zeptat i na berle, ale to nevidím moc nadějně... Byla by bomba mít jako ozvučení Bílou Orchidej ;-).
Teď už fakt skončím. Zatím se mějte :-).
Vaše SnowFlake*** *.

• Regina Spektor - Eet

11. září 2011 v 17:39 | Snowflake* |  pár not a hlasivky
Mám rýmu, smrkám, tečou mi slzy. A zvlášť při téhle písničce. Regina Spektor je zkrátka skvělá. Myslím, že mě z toho dostane... Není třeba se více rozepisovat.

Oblíbené stránky

11. září 2011 v 17:25 | Snowflake*

...neznám je osobně, vím jen, že mi vyhovuje jejich styl blogování, baví mě jejich články, ráda se k nim vracím...

• 10.9.2011

10. září 2011 v 21:19 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• Takže... Dneska jsem prožila další den, kdy jsem nic nedělala. Jak jsem včera popisovala svoje prázdniny, tak přesně to probíhalo. Tu dechovku jsme nestihly, protože jsme se zamotaly do přípravy oběda. Neumím vařit a dosti pravděpodobně se to ani nenaučím. Nebudu popisovat, jak probíhalo to rozbíjení vajíček o kastrol. V jednom bylo dokonce malý bílý kuřátko. Myslela jsem si, že by se nám v lednici vylíhlo kuře, ale to bylo asi z toho, že jsem jaksi nezaměstnaná.
Jinak jsem si taky vzpomněla na jednu věc, kterou jsem tu včera jaksi zapomněla zmínit, a která se zařazuje do spektra těch, který sem obyčelně píšu, takže pokud se vám to bude zdát debilní, prolezte si články z května a června a změníte názor.
Včera jsme na literatuře brali lidovou slovesnost. Předpokládám, že víte, co to je, takže (i když to samozřejmě umím a znám :-D) nebudu vysvětlovat. A jako součást hodiny jsme měli za úkol napsat zaříkávání proti nemocem :-D. Prej "můžete si vymyslet jakoukoliv nemoc"... Takže jsem napsala zaříkávání proti průjmu. Znělo to asi takto:

Přišel na tě záchvat průjmu,
tak ať z toho nemáš újmu.
Ať ten průjem vzápětí
rovně z okna vyletí!!

No jenže :-D. Když jsme to měli číst před třídou, profesorka mi ani nedovolila to přečíst. Prej "vy si napište zaříkadlo proti blbejm nápadům". Jako kromě mě to musí napsat ještě pár spolužáků, ale jako.. naštvalo mě to. Profesorka si to ani nepřečetla a nedovolila mi to. No ale nakonec jsem to půlce třídy četla o volný hodině. Ten efekt jsem si zkrátka asi nemohla nechat "ujít" :-D.
Potom jsem udělala jednu "děsně nečestnou věc" na dramaťáku, a to že jsme sice byli rozlosovaný do trojic, ale já jsem se prohodila. Teda původně se chtěl prohodit někdo jinej, jenže pak se vyměnil ještě ten další, takže (abyste to pochopili :-D) z tý původní trojice jsem tam zůstala vlastně jen já. Ale ono je to nesrozumitelný, no. Nikdo na to nepřišel ;-D. Zmatek v tom byl i na místě.
Teď už to asi ukončím. Jdu ještě dělat POTD. A jinak, ta holka nahoře.. taková krásně zlá :-D. Jednou bych tak chtěla vypadat, teda spíš bych chtěla vědět, jaký to je, mít vlasy světlejší než obličej.
Zejtra?? To fakt nevím. Dokud nebude oficiálně pozastaveno, budu se snažit prostě psát každej den.
Vaše SnowFlake*** *.• Madonna - La Isla Bonita

10. září 2011 v 15:19 | Snowflake* |  pár not a hlasivky
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Madonna je prostě popová královna a mně to nikdo nevymluví. Písničku La Isla Bonita pravděpodobně slýcháte akoro každý den v rádiu, ale to nevadí. Je to jedna z těch písniček, který můžu poslouchat pořád a nezačnou mi lézt na nervy.
Jinak, dechovku jsme nestihly, tak proto. Večer se ještě ozvu. Možná s něčím grafickým, nevím.
Zatím se mějte ;-).

• 9.9.2011

9. září 2011 v 21:19 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• No takže :-). Na začátek bych chtěla napsat, že jsem mírně naštvaná, protože moje návštěvnost klesá, klesá a klesá a moje články čte pouze jeden člověk, takže bych to měla nějak změnit. Mimochodem za dnešek mám zatím jenom 4 návštěvy. K uzoufání!! Béé!!
Možná to bude tím, že poslední dobou mám "šťastné" dni. Tenhle týden byl super. Zvlášť dneska. Když si to ale tak zpětně projedu, připadá mi, že pondělí bylo minimálně před rokem. O prázdninách jsem vstávala okolo desátý hodiny, nacpala jsem se velkou snídaní, pak jsem seděla u PC a potom jsem měla oběd, následovala televize, večeře a šla jsem spát. Občas jsem šla i někam ven, ale jaksi jsem byla neaktivní. A teď?? Já tomu říkám "změna životního stylu ze dne na den". Vstávám okolo půl osmý, jdu do školy, tam mám 3 hodiny, oběd a pak další (minimálně) 3 odpolední.. pondělí, úterý a pátek mám k tomu pak něcu v ZUŠce. Ale nestěžuju si, vyhovuje mi to. Potřebovala jsem mezi lidi. Během prvního týdne ve škole se počet snědených čokolád rapidně přiblížil nule a vůbec, prostě.. ha ha ha :-D.
Prostě. Mám se dobře. Zejtra jdu s babičkou na Jablonečanku, což je jakási dechovka. Už se celkem těším. Chachá, bude tam určitě plno důchodců. Určitě to bude sranda :-D. A příště budu moct na hudebce zase kecat o nějakým hudebním zážitku ;-D. (NEBOJTE SE samozřejmě že půjdu jen ze srandy :-DD!!)
Jinak, koukáte na Ulici?? Já ne, koukala jsem na ten první zářijovej díl a už je to strašně zamotaný, nemám zapotřebí ve svý situaci řešit nějaký cizí lidi. Navíc myslím, že najlepší to bylo úplně na začátku, myslím že v roce 2005. Teď už se úplně změnily postavy. Štvou mě tam nejvíc ty dvě "pubertální" holky Jana s Míšou (nebo jak se jmenujou :-D). No ale předpokládám že už je to vážně jedno. Jdu si shánět nějaký nový návštěvníky, ha, ha.
Myslím, že zejtra bych se mohla zase ozvat. Až se vrátím z tý dechovky.
Vaše SnowFlake*** *.

• 8.9.2011

8. září 2011 v 19:49 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• Nepamatuju si, co bylo ráno. Asi takto bych začala ;-). Vím jen, že jsem vstávala na nultou a celej den jsem kvůli tomu zívala, šílený. Výjezdovka domluvena, odpolední bloky jsem si vybrala podle toho jaké jsem chtěla. To bydlení na pokoji je asi daň ;-). Celkově se dneska nedělo nic zajímavýho, jako každý den.. měli jsme nějaký ty nudný předměty jako matiku, dějepis, zeměpis, fyziku... Na zemáku jsme dostali písemku, která byla neohlášená a půlku věcí tam jsme se snad ani neučili. Takže super, super, no.. snad se to opravdu nebude počítat.
Okolnosti mě donutily dát si na tapetu mobilu infantilní spící štěňátko, aby v mým životě byl aspoň nějakej odlehčující element. Vím, že by se život neměl brát tak vážně, protože z něj stejně nevyvázneme živí, ale občas (obzvlášť na začátku roku) je nutno zapojit mozek. Abych neměla zkaženej prospěch už na začátku.
Taky mě štve celá moje "mastná konzistence". Nejspíš si o mě budete myslet něco špatnýho, když napíšu, že používám makeup, ale to neznáte mojí pleť. Věřte mi, nejsem taková ta "blbka", která chodí zmalovaná už ve 12 letech. Taky je možné argumentovat tak, že je jedno, jak vypadám, že mi může bejt ukradený, co si o mým vzhledu myslí ostatní.. vzhledem k tomu, že kvůli mému vzhledu (převážně, no) mě začali všichni na základce popichovat, se dá můj přístup pochopit. No jak tak koukám, měla bych o tom napsat speciální článek a né to cpát do deníčku...
Ani s vlasama to nemám lehký, protože večer vypadají v pohodě a ráno jsou mastný. Někde jsem četla, že pomáhá pár kapek tea tree oleje, ale přijde mi divný si mejt mastný vlasy olejem. Vážně mě to štve.
No a jinak, zejtra tu budu asi až později než dneska, protože mám klarinet. A taky mám dramaťák. Původně jsem tam vůbec nechtěla chodit, protože jsem myslela, že to bude trapný (jako na základce, kde jsem musela lézt po zemi jako želva - kulisa recitace :-D), a nakonec se na to do minulýho pátku těším.
Vaše SnowFlake*** *.

• 7.9.2011

7. září 2011 v 21:19 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• Uuf ;-). Právě jsem přišla domů, navečeřela se (no moc jsem toho přes den nejedla) a šla jsem si sednout k PC. Ještě tu k tomu běží Pošta pro tebe, ale to už končí. Škoda. Jinak den byl samozřejmě šílený a dlouhý. Zaprvé jsme si rozdělovali pokoje na výjezdovku. My s Eliškou jsme byly domluvený už od loňský, že letos chceme být spolu na dvojce (co bylo loni se dočtete tady, ale většinu mám jenom ve vzpomínkách...), ale dneska nám bylo sděleno, že dvojky jsou jenom pro kluky (?!?) a holky musí bejt minimálně na trojce (tzn. trojlůžkovej pokoj). Takže nakonec k nám dali dvě holky, se kterejma se opravdu moc nemusíme už od loňský primy a navíc se snažej všechny sbalit!! Takže fakt super. Obě jsme z toho docela nešťastný, ale na druhou stranu.. v tom pokoji přes den moc nemusíme bejt a přes noc.. no vodit si na pokoj nikdo nikoho nesmí, takže to se nějak přežije. Snad. Vím, co ty dvě dělaly loni mojí spolužačce. Lepší je o tom nepřemejšlet.
Ale konečně máme domluvený to divadelní představení. Budeme dělat důchodeckej souboj v přehazovaný. Super. Mám za úkol sehnat v sekáči zástěry. Potom taky koupíme takový ty míčky - žvejkačky a já je budu házet do publika. Nikomu jinýmu se do toho nechce. A já mám taky určitý "cíle" na který to chci hodit ;-D. Už při jednom divadle (když jsme hráli tu Persefónu, taky to tu někde je, ale nechci to hledat) se mi něco podobnýho povedlo s umělohmotnou kytkou. Mám zkrátka trefu :-D. A jinak si hodám konečně užít tu diskotéku tam. Ale kdoví jak to bude.
No jinak jsme měli konečně tělocvik, kde se hejbalo :-D. Profesorka nás vyhnala na hřiště u nějakejch paneláků, který je plný šutrů, a musely jsme tam všichni běhat. Byl to dosti záhul. Pak jsme si sedli na lavičku a kolemjdoucí museli poslouchat, jak si profesorka "pamatuje" naše jména. Ale aspoň jsem se na tom hřišti pohoupala. To jsem už dlouho nedělala.
Následovala (bohužel!!) hodina Materiály a Měření. Toť nevídaně šíleně nudný předmět - teda aspoň ta první hodina ;-D. Naštěstí jí máme jenom jednou za čtrnáct dní (= cca. 5krát za trimestr).
No a pak jsem šla dokreslovat plakát ke kamarádkám dvojčatům :-). Plakát měl mimochodem název "My za 20 let v baru".
Toto bude všechno. Zítra mám od osmi do čtvrt na šest, takže půjdu spát.
Vaše SnowFlake*** *.


• 6.9.2011

6. září 2011 v 17:19 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• Jóó. Další školní den jsem přežila. Dneska snad ani nebudu psát jak to je únavné, dlouhé, náročné, nudné atd., protože už je to taky ohrané a všichni to vědí. Ráno jsem přišla na to, že jsem patrně sežrala svůj vlastní svetřík, protože ve skříni není k nalezení a nikde jinde taky není. SNAD se to najde, já ho chci najít, mě se tak líbil...
Co se týče těch šíleně dlouhých sedmi hodin strávených v tom šíleném ústavu, nastal úspěch - dneska jsem neusínala. Dokonce jsem pár minut byla Termoregulační Tereza, protože si nás novej zeměpisář potřeboval zapamatovat a Terezy tam jsou čtyři. Taky jsem porušila jedno "pravidlo" a začala zjišťovat, co bude prima hrát za divadlo na výjezdovce. Vlastně oni se prokecli sami, ale já je pak musela varovat, aby se neprokecli před třídní (o tom že se prokecli ;-D). No já to "tajemství" asi neudržím, ale myslím že celá sekunda rozhodně zasvěcena nebude :-D.
Jak vidíte, píšu kraviny, který jsou ještě ke všemu nesrozumitelný. Když píšu dlouhý souvětí, obvykle to znamená že hodně přemýšlím co mám napsat.
Teď mě napadá: "Život je modrej a smrdí jako lepidlo." Když jsem šla ze školy, do cesty se mi nacpala celá moje bejvalá třída ze základky. Snad dokonce áčko i béčko, já nevím.. každopádně jsem cca. 5 minut stála na rohu cesty a přemejšlela, kam mám zahnout, abych se s nima nepotkala, no pak jsem znova obešla školu a šla domů druhou stranou. Bohužel, se záchvatem sebelítosti. Myslím, že to taky znáte, když se nechcete naštvat, začnete se litovat kvůli jedný věci a pak vás napadnou další a další a už se z toho nevymotáte. Ani já jsem se z toho ještě nevymotala. Moje dva hlavní důvody k sebelítosti (ha, ha, spíš k záchvatům té sebeničící sebelítosti, která vzniká spíš jen z lidský blbosti) trvají už celkem dlouho a nějak nepřestávají. Ten první je moje základka (nebo, umělecky řečeno, "sužující okovy temné minulosti" :-DD) a ten druhý.. to je osoba inkliminovaná ;-D. Věc, o které na blogu nepíšu od začátku a nehodlám ani teď...
To je asi všechno. Pro dnešek. Pochybuju, že to někdo čte (a teď se nelituju :-D), a tak už ani neděkuju za přečtení.
Vaše SnowFlake*** *.

• Caro Emerald - Back It Up

6. září 2011 v 16:49 | Snowflake* |  pár not a hlasivky
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Po dlouhé době jsem pro vás vybrala další písničku (taky protože ty mi nejvíc komentujete ;-D). Caro Emerald je úžasná zpěvačka, pokud si pamatujete, jednu dobu (myslím v červnu, těsně před tím než "zmodernizovali" nastavení designu) jsem tu s ní měla dokonce design...
Písnička Back It Up je jedna z jejích nejlepších (teda aspoň podle mě). Je přímo ideální na zlepšení nálady, momentálně to potřebuju ;-). Škoda jen, že není moc známá.

• 5.9.2011

5. září 2011 v 20:09 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• Mám pro vás dobrou zprávu: konečně jsem si vyrobila design, který se mi líbí a zároveň mi vyhovuje :-). Je to jednoduchý, hezky to vychází, optimistický.. hlavně BÍLÝ!! :-D.
Jinak se vás musím zeptat, jaký jste měli den?? Já celkem pohodový :-). I když jsem se domů vrátila v šest a šíleně zmoklá :-D. Mimo jiné jsme měli první hodinu fyziky a profesor zamíchal do vody pečící prášek a ukazoval nám explozi :-D. Přesto si myslím, že fyzika nebude zrovna jeden z těch předmětů, které mi půjdou.. když se podívám na všechny ty divný značky v učebnici, protáčí se mi oční panenky ;-D.
Volnou hodinu jsem skoro celou proseděla v primě, protože u nás se nic nedělo.. ostudné :-D ale primánky jsou, zdá se, v pohodě a dá se s nima mluvit. V takový "úspěch" jsem snad ani nedoufala.
Na výtvarce - předposlední a poslední hodině - jsem už málem usnula. Přesto jsem nakreslila Trosky s modrou oblohou a dementně rozesmátým sluníčkem.
No a potom mě čekala hodina čekání :-D na vernisáž, kde jsme zpívali se sborem. Byla jsem sice totálně mimo a z toho válení se po lavici na výtvarce jsem měla mírně rozmazanou řasenku (opravdu jen z toho :-D), ale vydržela jsem poslouchat ty zahajovací kecy (pardon, projevy ;-D) a u toho se usmívat.
No a potom začalo pršet a já jsem odešla domů ;-). Úžasný. Zmoklá. Teď poslouchám VIP Zprávy. Všichni pojďme rychle hledat fenku Nely Boudový :-D. Jsem zvědavá na novou Rodinku, ale vadí mi, že tam bude hrát Vondráčková. Taky mě štve, že nemáme HBO, protože tam dávají seriál Mildred Pierce a tam hraje Kate Winslet, kterou mám ráda :-).
A jak tak koukám na téma týdne, je to celkem dobrej nápad :-).
Vaše SnowFlake*** *.

• 4.9.2011

4. září 2011 v 20:29 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• Takže další den za mnou.. udělala jsem nový design a stáhla jsem si PhotoFiltre. Moc mi to s tím zatím nejde, ale snad časem začne ;-). Jinak už jsem tu měla rozepsaný článek, dokonce byl i zveřejněný, ale.. bála jsem se že by vedl k bloknutí mého blogu nějakým správcem, protože dotyčná o které jsem psala by mě mohla nahlásit. Víc o tom nenapíšu.
No ani jinak se nebudu rozepisovat; věc se má tak že nový design se mi nelíbí a lepší vyrobit neumím, zítra začíná školní tejden a budu mít opět málo času. Pro vaši představu, nejkratší školu máme do 15:20 a to jenom 3krát týdně.
Dneska se nic extra nestalo. Nakoupila jsem si sešity a novou halenku. Byla jsem u známých, hrála jsem přehazovanou, vrátila se nám babička.
Teď už budu opravdu končit, jdu koukat na ČSMT, u když jsem si říkala, že se na to koukat nebudu.
Vaše SnowFlake*** *.

• 3.9.2011

3. září 2011 v 19:59 | Snowflake* |  (Kni)hovna
• A je tu první víkend ve školním roce.. já sedím doma a tak trošku se nudím, protože jsem už nastartovala mozek do školy a teďka můžu dva dny zase vstávat v 10 a číst, kreslit atd... Ale myslím, že příští týden už to tak nebude ;-D. Co celý den dělám sem radši psát nebudu, protože jsem se prohrabávala svými archívními sešity atd... Taky odjela babička na pár dní zpátky do Harr., takže se naštěstí nemám s kým hádat.. ona ta věková mezera taky dělá své ;-).
No a jinak mě včerejší hodina klarinetu taky po delší době donutila přemýšlet.. protože nechci hrát na soutěži, která je jednou za cca. 4 roky!! Od jednoho interního večírku, kde jsem svůj výstup naprosto zkazila mám téměř před každým koncertem šílenou trému.. a teď bych ještě měla hrát před nějakou porotou asi čtyři minuty hudby!! No já doufám že se to nějak rozumně vyřeší - taky mě napadlo schválně to zkazit už ve školním kole, vypadnout a mít klid ;-D. Jenže pak bych měla šílený výčitky svědomí...
No a teď?? Vlastně ani nevím, co budu dělat. Mám v hlavě hodně věcí, ale zaprvé by to bylo na hoodně dlouho a zadruhé jsem nikdy neuměla sdělovat nějak seriózně svoje pocity, protože se za ně stydím.. možná to bude znít divně, ale když se v mém životě objeví něco co vím jen já & něco to pro mě znamená, mám to celou dobu pouze v hlavě a nenapíšu to nikam, ani do deníčku (ha, ha, ano píšu si deníček :-D) a ani na blog ;-). Jak jsem ale zpozorovala, většina blogerek to tak dělá.
Budou dávat Českou hvězdu 2011. Gabča je nominovaná, hlasovala jsem pro ní, ale koukat se na to asi nebudu, mě tyhle "prestižní" přenosy nuděj :-D. Akorát, už chápu, co znamenalo to přepsání koncertu v Nové Bystřici na TV Barrandov ;-).
Vaše SnowFlake*** *.