• jak jsem pozorovala podivnou husokačenu

23. dubna 2011 v 17:40 | Snowflake* |  (Kni)hovna


Ahojte :))
Takže zdravím po delší době zase z Nové Bystřice. Pro ty, co nevědí, kde to je (takže předpokládám, že pro většinu), tak je to hraniční přechod do Rakouska, ale je to ještě v Česku. Vyrazili jsme (s tátou) dneska ráno v osum, takže jsem si musela trochu přivstat narozdíl od ostatních prázdninovejch dnů, kdy vylejzám z postele v půl dvanáctý a jdu se rovnou shánět po něčem k obědu :)). Cesta ani tak dlouhá nebyla, jenom čtyři hodiny, a to jsem si myslela, že se bude po dálnici postupovat "po metru". Přijeli jsme na oběd, takže jsem si hned připomněla, že tady u babi a dědy je všechno ALL INCLUSIVE...:))
No a pak, pokud vás to teda ještě pořád zajímá, jsme se jeli podívat na chaloupku neboli letní polosídlo mých prarodičů. Ta se nachází v ještě menší obcičce, než je Nová Bystřice, tudíž když jsem dožvejkala sedmikrásky, kterejma byla posetá celá zahrádka, tak jsme se vydali na průzkum vesničky. Měla jsem tu čest spatřit nějakou hybridní husokačenu v černobíločerveném outfitu, jak si vyhřívala své šunky na dubnovém slunci..,tudíž jsem se k ní, opatrně, s mobilem nastaveným na největší zoom, co to jen jde, přiblížila (foťák zůstal v NB) a udělala jsem pár exemplářů amatérských fotografií pro mou kachnomilnou maminku, která si nyní nejspíše hoví někde v Harrachově. Možná je sem dám, ale až budeme zpět v LBC. Protože ani nevím, kam se do tohoto maxi pc strká něco jako paměťovka. :)).
A je tu taky děsně velká obrazovka. Nejsem na to vůbec zvyklá, doma máme notebook a maminka jakožto minimalistka začíná házet očkem po netbooku (Má reakce - "Prosimtě, co bys s tim dělala?!? Spala v posteli?!?)...
Zejtra bychom to možná při hezkém počasí mohli obrátit směr Slavonice a v Maříži si vydloubat a vymalovat nějaký pěkný hrníček. Minule z toho vyšel podivnej pseudohezkej kafáč s nějakým totálně mimózním přetejkacím sluncem a vytlemenejma modrejma ušatejma mráčkama - to vše na rozpatlaným hnědým podkladu, kterej se v dílně jevil jako překrásně červánkovej.
CELÝ ČLÁNEK :))

JINAK - Nejspíš pojedu na autogramiádu Superstar do Prahy, jestli bude někdy o víkendu. Koho jsem přemluvila?? Tátu :)).
Ptala jsem se mamky - "Terý, to si snad děláš srandu...".
Ptala jsem se harrachovský babičky - "To ses snad zbláznila, víš, jak to bude masový?? A já mám z davů klaustrofobii!! To s tebou už radši pojedu k tomu Balatonu!!".
V autě směr Nová Bystřice, téma letní prázdniny - "Já možná pojedu s babičkou k Balatonu!! Ona tam se mnou praj pojede radši než na autogramiádu Superstar :))". Táta - "Fakt?? Já tam s tebou pojedu, stoupnu si někam do rohu a pošlu tě pro podpisy :DD"... Teď už jenom, aby se to nějak povedlo zorganizovat :)).
Pokusím se ozvat.
Vaše SnowFlake*** *.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KriStýnka* KriStýnka* | Web | 23. dubna 2011 v 20:10 | Reagovat

Uvidíme :) necháme se překvapit :)♥

2 Nikol Grooving Nikol Grooving | Web | 24. dubna 2011 v 18:38 | Reagovat

jak jsem tak na tvojem blogu, tak si říkám, že máš pořád zážitky se zmutovanými zvířaty. Nechceš napsat knihu? :-D

3 Nikol Grooving Nikol Grooving | Web | 24. dubna 2011 v 18:43 | Reagovat

a jinak se máš, že pojedeš na autogramiádu :) Sežeň podpis od Gabriely Gunčíkové, vyfoť ho a dej ho sem :) Děkuji, budeš moc laskavá.. a vem i podpis od Harycha, jestli se přes ty fanynky prokopeš a a potom ho upálíme! :D :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama