Duben 2011

• koncert ;)

29. dubna 2011 v 15:32 | Snowflake* |  By me

Čaute :)).
Takže zase jsem se dva dny neozvala. Nejspíš zase neozvu, protože zejtra ráno jedem k babičce do Harrachova slavit narozky jedný naší známý. Nějak záhadně to vyšlo na čarodějnice :DD. A u babi není internet :/. Takže se vypíšu teď.
Včera jsem byla hrát s triem (na klarinet) v Praze - KD Kyje. Byla jsem omluvená z poslední hodiny ve škole. Ale musela jsem se převlíkat na záchodě, takže to bylo trošku nepohodlný ://. Výjimečně jsem byla na srazu na autobusáku včas (na nahrávání jsem dorazila o hodinu pozdějc, prej se to se mnou ponese už celou 'kariéru' :D). V Praze jsme čekali na nějakým hnusným autobusovým nádraží na Černým mostě, bylo to tam smradlavý a zaplivaný :-!!
No autobus byl naštěstí trochu čistší. Když jsme dorazili do toho kulturáku, dostali jsme miniaturní šatničku ještě s nějakejma pražskejma klarinetistama a houslistama. Já se zapřísáhla, že už si nebudu stěžovat na MHD.
Uplynula chvilička a šli jsme na plac. Byli jsme hosti, všemi sice uklidňováni, že 'to dáme', ale přesto nervózní, že 'to nedáme'.
Hráli jsme jako druhý a osmí. Nejdřív dvě jednodušší skladby, který udejchám v pohodě, jako osmí jednu dlouhou, těžkou a 'nebezpečnou'. V úterý na zkoušce jsem málem upadla, jak jsem jí nemohla udejchat ://.
No nakonec to dopadlo tak, že dvě lehčí jsme dali s kyksama (Neboli 'kanárama', znamená to, že klarinet přefoukne aniž byste mačkali přefukovací klapku. Děje se to, když máte blbej nátisk nebo nedomáčknete klapku.) a těžká byla téměř dokonalá. Zjistila jsem, že pod reflektorama ze mě tréma opadá. UUUUF!!!
Potom jsme si vzali minerálku a chlebíček, který tam přichystali pro nás jakožto pro liberecký hosty a šli jsme se sbalit do minišatny.
Nastoupili jsme na nějakej dřívější autobus, tak jsme vystoupili na Rajský zahradě a šli jsme 'po tubusu'. Uchvátilo mě to, a aspoň něco závidím Pražákům :)).
CELÝ ČLÁNEK :D

• denní žurnál ;))

27. dubna 2011 v 19:46 | Snowflake* |  (Kni)hovna

Ahojte ;)).
Dva dny jsem nic nepřidala...ale včera už jsem měla rozepsaný článek, takže jsem slohově nezakrněla. Nebojte :)).
Dneska jsme měli takovou zvláštní školní akci - potřebovali nás vyhnat ze třídy, protože se tam konaly přijímačky pro novou primu ;). Takže jsme po malých skupinkách chodili po Ruprechticích (to je část Liberce...to ale samozřejmě nemůžete vědět ;))) a fotili jsme sochy. Dostali jsme mapu, do který jsme si zakreslili hranici, kam až můžeme chodit, a museli jsme zakreslovat i všechny ty sochy...pro mě a Elišku - mojí kamarádku (která mi mimo jiné našla i tu padesáticentovku, kterou jsem dávila knihovní skříňku) to byl téměř nadlidský úkol, neumíme se orientovat v mapách...
Když profesorka digitální techniky ohlásila ROZCHOD, většina třídy se (včetně nás) se rozeběhla do obchoďáku pro nějakou zmrzlinu. Tu já ale nejim, tak jsem si koupila něco jako jahodovou dřeň.
No nakonec jsme to všechno splnily. Našly jsme o dvě sochy víc, ale šutry u domova důchodců ani polorozbořený lavičky u paneláku (který mě extrémně zaujaly, klidně vám sem hodím fotku ;))) nám nebyly uznaný.
Tak nic, no...
Jenomže potom nás čekalo ještě odpolední vyučování, ajina a tělocvik. Běhali jsme nějakou pseudoštafetu a potom šedesátku. Wáu, docela jsem to zvládla ;) nebyla jsem už vůbec nejhorší, i když jsem měla černý ruce od toho štěrku...
No a pak?? Šly jsme do města, mám dvoje nový boty a nějaký laky na nehty. :)).
Zejtra jedu koncertovat do Prahy. Snad to nezkazím...:///
CELÝ ČLÁNEK :))

• včera jsem stejně omylem v osum skončila u TV :))

25. dubna 2011 v 10:43 | Snowflake* |  SuperStar 2011


Čaute :))
Tak prozačátek vám všem popřeju veselý Velikonoce a hodně pomlázky :)). Já už jsem dostala, ale teda opravdu, čemu se v naší rodině říká "dostat pomlázkou na zadek", to skoro neni možný, protože to fakt neni ani cítit. No možná by mi mnoho holek závidělo ;)).
Včera jsme byli v Maříži malovat hrneček. Dostala jsem originální nápad a vytvořila jsem na něj nápis "HRNEČEK", žirafí hlavu a spoustu teček a cákanců a to i dovnitř, tak snad to nebude pouštět a bude se z toho dát pít.
Stihli jsme tam ten největší přívalovej déšť!! :DD.
Jinak, minulý úterý jsem v afektu napsala, že Superstar už nesleduju. Včera jsem ovšem (jak jinak...) opět zasedla k televizi a řekla jsem si, že "stejně tu není co dělat". Ale po pár chvílích jsem usoudila, že ty výkony jsou chvílema fakt dost hrozný a že docela souhlasím s porotou.
Matej tam fakt chyběl a dokonce i Celeste - nemyslím zpěvem, ale tou "energií" nebo jak to nazvat. Písně zazněly vesměs opravdu divné a když už přišla nějaká, co se mi aspoň trochu líbila, byla zazpívaná dosti děsně. Např. Livin' La Vida Loca, Hung up nebo Firework. U hodnocení Fireworku bych se s porotou vážně neshodla, protože to bylo fakt divně zazpívaný, takový celý rozházený, ke Gábině se to absolutně nehodilo - aspoň podle mě. A už po několik kol pozoruju, že Gunčíkový není ze začátku písně vůbec rozumět a není ani slyšet. Vůbec, ona mi chvilkama přijde hrozně namyšlená ://.
Kde bych se ještě s porotou vyloženě pohádala, bylo vystoupení Martina Haricha. Poprvé se mi líbilo něco, co zazpíval, protože si nevybral píseň jako např. Som na tebe závislý nebo Ludia niesu zli - (já fakt ty názvy neumim napsat!!) - to jsou podle mého názoru takový unylý kýče - a vybral si něco, co se k němu fakt hodilo. Poprvé jsem si řekla, že se mu něco fakticky povedlo a že by měl postoupit. (Sleduju to od 3. semifinále)
CELÝ ČLÁNEK :))

• jak jsem pozorovala podivnou husokačenu

23. dubna 2011 v 17:40 | Snowflake* |  (Kni)hovna


Ahojte :))
Takže zdravím po delší době zase z Nové Bystřice. Pro ty, co nevědí, kde to je (takže předpokládám, že pro většinu), tak je to hraniční přechod do Rakouska, ale je to ještě v Česku. Vyrazili jsme (s tátou) dneska ráno v osum, takže jsem si musela trochu přivstat narozdíl od ostatních prázdninovejch dnů, kdy vylejzám z postele v půl dvanáctý a jdu se rovnou shánět po něčem k obědu :)). Cesta ani tak dlouhá nebyla, jenom čtyři hodiny, a to jsem si myslela, že se bude po dálnici postupovat "po metru". Přijeli jsme na oběd, takže jsem si hned připomněla, že tady u babi a dědy je všechno ALL INCLUSIVE...:))
No a pak, pokud vás to teda ještě pořád zajímá, jsme se jeli podívat na chaloupku neboli letní polosídlo mých prarodičů. Ta se nachází v ještě menší obcičce, než je Nová Bystřice, tudíž když jsem dožvejkala sedmikrásky, kterejma byla posetá celá zahrádka, tak jsme se vydali na průzkum vesničky. Měla jsem tu čest spatřit nějakou hybridní husokačenu v černobíločerveném outfitu, jak si vyhřívala své šunky na dubnovém slunci..,tudíž jsem se k ní, opatrně, s mobilem nastaveným na největší zoom, co to jen jde, přiblížila (foťák zůstal v NB) a udělala jsem pár exemplářů amatérských fotografií pro mou kachnomilnou maminku, která si nyní nejspíše hoví někde v Harrachově. Možná je sem dám, ale až budeme zpět v LBC. Protože ani nevím, kam se do tohoto maxi pc strká něco jako paměťovka. :)).
A je tu taky děsně velká obrazovka. Nejsem na to vůbec zvyklá, doma máme notebook a maminka jakožto minimalistka začíná házet očkem po netbooku (Má reakce - "Prosimtě, co bys s tim dělala?!? Spala v posteli?!?)...
Zejtra bychom to možná při hezkém počasí mohli obrátit směr Slavonice a v Maříži si vydloubat a vymalovat nějaký pěkný hrníček. Minule z toho vyšel podivnej pseudohezkej kafáč s nějakým totálně mimózním přetejkacím sluncem a vytlemenejma modrejma ušatejma mráčkama - to vše na rozpatlaným hnědým podkladu, kterej se v dílně jevil jako překrásně červánkovej.
CELÝ ČLÁNEK :))

• co si na mém blogu rozhodně přečíst??

22. dubna 2011 v 20:22 | Snowflake* |  (Kni)hovna

Pokud vás zajímá tento blog, já a moje články, mám tu pro vás pár mých nejpovedenějších kousků:
• něco NÁZOROVÉHO - 2011
• něco DOTAZNÍKOVÉHO - 2010
CELÝ ČLÁNEK!!

• pondělní rozhodnutí aneb SuperStar už nesleduji!!

19. dubna 2011 v 19:28 | Naštvaná Snowflake* |  SuperStar 2011

Včera se konalo další vyřazování ze Superstar. Jak jste spokojení??
Zopakujme si, kdo vypadnul..
Celeste Buckingham - u té jsem nebyla vůbec překvapená, jako, myslím, nadpoloviční většina diváků. Scalex na Krásná.cz psal, že doplatila na svůj nízký věk a na svůj hlas, který byl pořád ještě dětský.
Když bylo vysloveno, že 'Celeste Buckingham končí v Superstar', na chvilku jsem si ten večer pomyslela, že hlasují rozumní lidé. Celeste sice uměla zpívat skvěle, ale všem bylo jasný, že je na takovouto soutěž příliš mladá a že se může přihlásit do dalších ročníků. Nicméně, jak jsem se dočetla v médiích, už chystá koncerty. Já ovšem nevím, jestli někdy nějaký její koncert navštívím, protože ona mě teda vůbec ničím neoslovila. Ale já si myslím, že si 'své' publikum najde vždycky.
Shodneme se teda na tom, že v jejím případě jsme překvapeni nebyli.
Zbýval tedy ten jeden, kvůli kterýmu byl L. Mareš tak šokovanej!!
Matej Piňák - tak to je mi opravdu líto. Mareše to šokovalo a já jsem se rozbulela jako nějaká hysterická důchodkyně u telenovely. Chvilka, kdy jsem doufala v soudnost hlasujících, pominula. Po totálním šoku přišlo ještě rozhodnutí poroty, že tu divokou kartu nepoužijou. Vážně mě to naštvalo!! S babičkou jsme si říkaly, že kartu by v jeho případě určitě použili! (Nemyslete si, že s babi-venkovankou-chovatelkou slepic. Tahle babička jde ukázkově s dobou!!)
Zajímalo by mě, pro koho si tu kartu schovávají. Pro Šepse?? Nebo pro Haricha?? To snad ne.
Když se rozhodovalo mezi Matejem a Martinem Kurcem, mé logické uvažování mi říkalo, že Kurc to zkazil a že jde on. Ovšem měla jsem nějakou 'předtuchu' (nesmějte se. opravdu!!) že Kurc projde a já že můžu tím pádem začít držet minutku ticha ze Mateje. 'Předtuchu' jsem měla už před začátkem přenosu, ale přerušila jsem jí tím, že jsem poslala hlas. Očividně nepomohlo ://. Velká škoda.
Co na to Scalex?? Prý 'špatný výběr písní pro publikum do 20 let' nebo něco v tom smyslu. Jak jsme včera viděli, tak se Scalex trefil. Teda aspoň do většiny - opakuji, že mně je necelých 12 :DD!!
Ale jak už se Matej zmínil v online chatu na tn.cz, určitě o něm ještě uslyšíme :)). Takže se těším.
CELÝ ČLÁNEK :]]

• vejlet do krajský vědecký knihovny

14. dubna 2011 v 21:44 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Takže ahojte :))
Už od úterka jsem se neozvala. Jestli máte otázku 'co za tím vězí?', věřte, že mé školní - studentské nasazení :)). Ve středu jsem se vrátila okolo čtvrtý a celej večer jsem se vzpamatovávala z toho, že při hře přehazovaný umim hodit míč přes síť tak, aby to nikdo nechytil!! A ostatní řvou 'hustý'!! Když mi nevyjde lingvistika, zpěv ani herectví, půjdu někam hrát přehazku :DD.
Jinak dneska mám opravdu co psát - byli jsme totiž se třídou první čtyři hodiny na vejletě ve městě. Sraz byl v 9:30 ve vestibulu knihovny /ve městě, opravdu!/ a jedna moje spolužačka čekala ve školní knihovně. Ale nakonec se do města dostala :D.
Původně jsme šli na výstavu 'Nejlepší čeští ilustrátoři pro děti' nebo tak nějak, jenomže ta byla přestěhována někam kamsi na výstaviště, takže jsme aspoň zhlédli naprosto úžasnou výstavu mateřskejch školek, školních družin a prvních tříd pokračující na dalším patře na nějakou uměleckou vejšku. Profesorka výtvarné výchovy to horní patro označila jako 'pro nás asi záživnější', překvapivě :)). Hudebkářka se tiše usmívala :).
A taky jsme navštívili nějakou výstavku jakési velmi kreativní paní nebo slečny, která se zabývá digi-artem - na dalším patře naší poměrně velké knihovny. Na mě to ale moc velký dojem neudělalo, když jsme měli tipovat, co z čeho je, jeden z obrazů jsem označila jako 'Plivanec na pánvi', se vší úctou k výtvarnici.
Poté jsme dostali velmi zapeklitý úkol - zněl asi takto: 'Jděte do dětského oddělení a najděte jména alespoň osmi ilustrátorů'. Načež jsem se já spolu se svou intelektuální a pilnou spolužačkou rozeběhla do zmíněného oddělení a sepsaly jsme seznam 16 ilustrátorů pro děti. Pak jsme posvačili v knihovním bufáči štrůdly a linecké rohlíčky a odebrali jsme si věci z těch záhadných skříněk, jejichž účel mi byl do dnešního dne utajen a do jejichž útrob jsem nacpala místo desetikoruny padesáticentovku, kterou mi jednoho dne našla ve škole kamarádka. A vyrazili jsme - ale co to! Vzhůru do radničního sklípku, kde zrovna připravovali výstavu ZUŠek libereckého kraje, a kam jsme měli povolený exkluzivní vstup ještě před oficiálním zahájením.

• krátce o zeměpisný olympiádě a Superstar :))

12. dubna 2011 v 16:27 | Snowflake* |  (Kni)hovna

Áhojte! Takže první dva dny školy jsou už téměř za námi :))
Pro začátek taková blbá zpráva, v tý zeměpisný olympiádě jsem zkončila sedmá. Víte z kolika?? Z osmi!! No jo, nedá se nic dělat. Práci s atlasem jsem prej měla i tak nejlepší nebo co...no jo, jenže s atlasem ten problém nebyl, u mě to zabila ta praktická část - tři stránky, na poslední nějaká mapa neidentifikovatelného (ble, hrozný slovo!) území, a otázky jako 'O jakej typ území se jedná?' nebo 'Stojíme na tý rozhledně Blablabla (název si nepamatuju) a koukáme na rybník Blebleble, na jakou stranu koukáme, když víme, že město Bliblibli je na severu a město Blobloblo je na jihovýchodě?' Áááá. Nemožné zodpovědět. Nebo taky otázky typu 'Popište trasu od Blablabla k Blebleble pro turistu, kterýmu nevadí chodit v bahně, ale nechce jít úplnou s*ajdou.' Jo, chápu, že někdo tuší a někomu je to dokonce jasný, ale mě teda ne.
Takže dost o zeměpisné olympiádě, přejděme k něčemu objektivnějšímu :)).
Položim vám stejnou otázku jako před tejdnem. Jak jste spokojeni se včerejším vyřazováním?? Já jsem spokojená stoprocentně. Pro ani jednu z těch holek mi neukápla slza.
Klaudia, takový stvoření, že to snad ani není třeba komentovat :DD. V neděli mě jediná ona a Gunčíková dohnala k upřimnému smíchu. A čím?? Těmi svými telecími pohledy a tím úžasným fialovým outfitkem, a hlavně svými dlouhými a procítěnými falešnými tóny. Sice jsem jí obdivovala, jak vydrží tu nálož od poroty, ale to nic neměnilo na tom, že tam prostě neměla co dělat. (Gunčíková mě rozesmála tím svým účesem, který připomínal pavoukem chycenou mouchu, a tím, co měla na sobě - a taky tím, co si o sobě myslí.)
CELEJ ČLÁNEK!!!

• program na nedělní večer??

10. dubna 2011 v 19:12 | Snowflake* |  (Kni)hovna

Takže čaute :))
Dneska jsem se téměř celej den válela doma jako včera :), ale zapojila jsem do toho i trošku aktivity - narýsovala a rozpůlila jsem úhly, který ostatní rýsovali na matice, když já jsem se povalovala v měkké židli na zeměpisný olympiádě...ach.
Pak jsem taky trochu luxla pokoj. Moje 'luxování' vypadá tak, že tancuju nějakej obkročák s hadicí, pak jdu vysávat kouty a hadice žere ručníky, deky, igelitky...a já nadávám typem 'TY SVINĚ, NEŽER TO...'. Ale nakonec to vždycky vyluxuju, splním požadavek.
Potom jsem taky něco nakreslila. Bohužel, nemám skener, jinak bych vám to sem dala ;)).
Poté jsem taky navštívila místní obchoďák. Velkej týdenní nákup ;). Mám dokonce nějako drahou 'refreshing' minerálku.
A nyní?? Oběhla a okomentovala jsem pár blogů, s nadějí zvýšení návštěvnosti :)).
A hledim do bedny na Simpsonovy. A hele...začíná druhej díl (Bart na vrcholu slávy :))).
Takže v rychlosti, jinak mi zase unikne, o čem to je.
V osum se už samozřejmě těším na finále Superstar :)). Myslim, že Celeste to dneska zas tak nezkazí, jako minule. Nechápu, jak mohla nevypadnout. Jinak Matej a Simona tam snad zůstanou :)).
(Podle mě to už polovinu diváků stejně ztratilo, když vypadnul Noah.)
PPPPP Vaše SnowFlake*** *.
p.s. strašně díky za všechny komentáře a za návštěvnost ;)). jdu na ty simpsny :)).

○ konvičky pro kravičky

9. dubna 2011 v 21:08 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Zdravím.
Původně jsem chtěla psát článek až zejtra před nebo po Superstar, ale řekla jsem si, že si trošku zvýšim návštěvnost, no...
A taky jsem se rozhodla změnit design blogu. Tím pádem mě napadlo, že by vás možná mohlo zajímat, jak vznikly Konvičky pro kravičky.
Na začátek bych vás mohla upozornit, že tyhle konve nejsou žádným 'žertovným předmětem' - naopak, jsou velmi vážnou věcí a slouží k velmi seriózním každodenním úkonům. Jsou totiž foceny na harrachovském hřbitově a já jsem je 'ukořistila' při procházce za odrazy starších kultur do regionálního portfolia nebo jak já říkám regionální fólie. A proč? Strašně mě zaujal ten nápis, na místě jsem dostala záchvat smíchu, prostě mú mú mú, úžasný, i když všichni víme, že je to 'pouze' zkratka Městského Úřadu...
Jinak, mám nové SB. Jmenuje se Nikol Grooving.
Vaše SnowFlake*** *.
P.S. Zejtra . finále, tak jsem zvědavá.

• olympionické šílenstvííí

6. dubna 2011 v 13:59 | Snowflake* |  Sněhový názory Sněhový Vločky

UUUUUFF!!! To úžasné slovo mluví za všechno...
Ptáte se: teprve dvě, co tu tak brzo dělá?? Úplně normálně jsem se měla možnost ulejt z odpoledky!! Tak.
Dneska jsem byla na matematický olympiádě. Teprv na okresním kole a ani se mi moc nechce postupovat do krajskýho. Mám toho hodně.
Se spolužačkama jsem si dala sraz 'před slonama' (konalo se to v Babylonu = takový zábavní monstrum v LBC) a šlo se na věc. Usadili jsme se a rozhlíželi jsme se po konferenční místnosti, ve které já ale nebyla poprvé (byla jem tam na okresním kole zeměpisný :))). Potkala jsem dokonce bejvalý spolužáky - toho jsem se nejvíc obávala. Protože oni nejsou schopni mě nechat na pokoji.
Přesto jsem vydržela klidná na místě...
Dostali jsme dohromady sedm papírů. Říkala jsem si, hurá, sedim na sedmým místě v řadě, mám sedum papírů...sedmička je moje šťastný číslo, takže to může znamenat úspěch...jojo, v napjatejch situacích přemejšlim tímto způsobem.

• letní a zaneprázdněná nálada

5. dubna 2011 v 19:14 | Snowflake* |  (Kni)hovna

Servůůz :))
Začneme klasicky..jak se máte?? Já už skoro letně, ne ani tak teplotama venku, jako náladou.
Můj 'kalendář' je nabitej, jako vždycky. Teda jako už po celej školní rok na gymnáziu. Pořád soutěže, olympiády, akce...zrovna zejtra matematická olympiáda a pozejtří zeměpisná, a obě v Babylonu :))
Ale nestěžuju si :)), za svoje úspěchy jsem ráda. Za tu výbornou zprávu o studiu jsem v neděli dostala dvě nový trika z New Yorkeru, chtěla jsem ještě mikinu, ale tu jsem nesehnala..aspoň ne nějakou levnou. To je děsný, jak je to teď všechno drahýýý!!!
K mojí 'letní' náladě, která mě momentálně obšťastňuje (fuj, hrozný slovo :P nedá se napsat) přispěla i řada pseudodívčích blogů jako např. A.V., u které se vždycky maximálně pobavím, ale nic ve zlým, však to taky píšu zde.
A jinak, jak jste spokojení se včerejším vyřazováním ze SuperStar?? Jak jsem už četla na některých z vašich blogů, tak asi moc ne. Nicméně, já spokojená jsem, Simona Fecková ani Matěj Piňák nevypadli :))
Takže neplačte a užívejte si jara s letní náladou, vaše SnowFlake****
P.S. Je normální přepínat z Ulice na Simpsonovy??? :DDDPD

Simona Fecková

3. dubna 2011 v 20:03 | Snowflake* |  SuperStar 2011

Ano, ano. Čtete správně taky už jsem podlehla vlně SuperStar.
A mojí favoritkou není nikdo jíný, než Simona Fecková.
Nejen, že má nádhernej sytej hlas, ale umí si k němu vybrat i skvělou píseň a dobře ji zazpívat, což oceňuje i porota a DOUFÁM, že i diváci a Simona postoupí do finále...
Já myslím, že má dost velký ambice na postup do finále. Ovšem nevím, zda má na to, dostata se až do té superfinálové dvojky...
Myslím to tak, že nevím, zda si dokáže diváky natolik získat. Co ale vím jistě, mě si získala na 100%.

• zakončení 2.trimestru

2. dubna 2011 v 16:51 | Snowflake* |  (Kni)hovna
baf :))
Od úterka jsem se neozvala. Upozorňuju vás na to, že se budu snažit být zase aktivní :)). Bojte se :D.
Ve čtvrtek jsem měla fakt nabitej program. Dopoledne sice jenom 3 hodiny ve škole, ale pak jsem musela jít hrát (na klarinet) na zahájení výstavy fotek z naší fotosoutěže do nákupní galerie, takže fulhaus.
Přijela babička se na mě podívat. Děsně se divila, že nemám třesavku a trému, ale v téhle situaci to bylo úplně normální, jelikož jsem hrála děsnou banalitu (ale od Mozarta :))) a těm lidem jsem byla víceméně jedno. A povedlo se mi to :)). Všichni prej chválili klarinet a bicí, které tam hrály taky.
Potom jsem se přesunula do malýho divadla, kde jsme měli školní zakončení II.trimestru. Já tam musela bejt o pár hodin dřív, protože zpívám ve školním sboru, a tentokrát nás zapojil i školní divadelní soubor do svého představení.
Večer začal. Celej sbor se narovnal pod pódium a zazpíval své spirituály atd. a sklidil ovace. Potom se všichni kromě mě a ještě dvou holek (co fotily do fotosoutěže) odebrali do zákulisí.
Při vyhlašování vítězů fotosoutěže na téma VODA jsem byla šokována. Dostala jsem 1. místo se svýma vodovkama...
Sice jsem nebyla jediná. 1.místa byly dvě. Ale i tak...