Únor 2011

Lyžařskej tejden na kopečkách

27. února 2011 v 22:12 | Snowflake* |  (Kni)hovna
Ahoj, zdravím, nebo SKOL :-)!!!
Takže jsem se dneska odpoledne vrátila z Harrachova, kde jsem byla na prázdninách neboli u babičky.
Bylo to super, skoro celej tejden jsme lyžovaly (dá-li se tomu tak říct, aniž by to byla urážka tohoto duchaplného sportu). Ze začátku na miniminikopečku, jen tak pro dostání se do formy, potom jsme přešly na takový standartní minikopec, kde se už dá přece jenom upadnout a ulomit si jednu či více končetin, tudíž už se tam dá provozovat to cosi, co mi bylo ještě předloni utajené a čemuž se říká lyžování. To bylo suprové, to mě bavilo, nejen z toho důvodu, že nejsem nijak zalyžovařivšísi lyžařkou, ale třeba i proto, že se na již zmiňovaném minikopci schází všechny kultury, jež navštivují mé zamilované městečko mezi horama (to jest vážená kultura polská, německá, holandská a česká, občas narazíte na Dána či Anglána, máte-li štěstí), tudíž se tam leccos dozvíte o lidském chování v zemi navštívené.
Toť byla charakteristika onoho minikopce, na jehož vrch jsem se pískajíce vozila na pomě. Ale pár dnů poté jsem poznala mnou do té doby nepoznané a mou (půjčenou) lyží do té doby nedotknuté.

Prazdniny

19. února 2011 v 11:19 | Snowflake smrká, píše a žije... |  (Kni)hovna
Love ♥
Zdravím.
Ti všímavější z vás jistě vědí, že v Liberci máme právě jarní prázdniny.
Těšila jsem se už hodně dlouho, ne proto, že budeme mít volno (do školy chodím ráda), ale protože pojedu zase do Harrachova k babičce. Nebyla jsem tam už od listopadu, od té doby se už několikrát plánovalo, že tam pojedeme, ale vždycky se našel nějaký ten důvod, proč nepojedeme. Jak říká babička, kdyby bydlela v Americe, jezdily bychom k ní snad častěji :-).
                      Věřte mi, že k babičce jedu radši, než k moři nebo do Alp do pětihvězdičkového hotelu. V Harrachově jsem nechala kus dětství, do svých čtyř let jsem tam bydlela.
Takže proč vám to sem vlastně všechno píšu? Chci vám nějak šetrně naznačit, že pokud se zase NEPOJEDE, tak tady tejden nebudu. A pokud vám to vadí, jsem ráda.

Vaše SnowFlake*
P.S. Nový dess.

Školní divadlo atd.

15. února 2011 v 17:45 | Snowflake |  (Kni)hovna
Konečně něco úchylnýho, Gothic Kitty
Zdravím. Jak se máte? Co děláte? Čtete? Hmmm.
Dneska jsme hráli před tabulí divadlo po skupinkách. Cha cha, tak to se fakt povedlo. Nacvičovali jsme to skoro dva dni (Bylo nás 5 holek!), párkrát jsme se u toho pohádaly, například kvůli tomu, že jsem se zdánlivě egoisticky nacpala do role režiséra + do nejhlavnější role a tím pádem jsem jim zakazovala zkoušet beze mně, aby se náhodou nenaučily nějakou kravinu.
Zkrátka přesně, jak jsem byla dneska uvedena, zapsala jsem se do povědomí mých spolužaček jako dosti krutá režisérka. (Nicméně, meč, kterým jsem šermovala, byl pouhou rekvizitou - než se zlomil :D)
Každopádně, v budoucnosti si radši nebudu představovat sebe v křesle režisérském - herci by nejspíše utíkali z placu se zoufalým pláčem.
Ale byla to sranda, ze které jsem nadšená. Super.
(Pokud byste se chtěli zeptat, co jsme vlastně hráli, tak jsme se pokoušeli ztvárnit mýtus o Persefoně. Díky ní jsem se naučila házet do publika umělohmotnýma hřbitovníma kytkama.)
Tak to by snad bylo všechno o našem "divadlu"...
○•○
Jinak zítra bych měla jít do ZOO na tu soutěž. To zase bude ... × !!!!
Takže bych se měla jít učit, odkud pochází která opice. HMMMM...Prosímvás, držte mi palce, abych se tam vůbec nějakým způsobem dostala!

Vaše SnowFlake*

P.s. To na tom obrázku výjimečně nejsem já. + Asi bych už měla změnit vzhled. Nějak mi nepřirostl k srdci. ×××.

Hmmm.

9. února 2011 v 17:37 | Snowflake |  (Kni)hovna
n_n
Zdravím...
Jak se máte? Já dost...divně :D
Protože jsem šla zkusit školní kolo biololgický soutěže ze Zoo Liberec.
Myslela jsem si, že nepostoupím, protože mě vlastně tyhle věci vůbec nezajímaj, do zoo jsem ráda chodila tak do svých osmi let.
Ale je pravda, že jsem měla opravdu štěstí, ve školním kole jsem si vymyslela celýho Medvěda hnědýho C:.
Jedna moje spolužačka je z toho uplně hotová, že se tam dostala. Chodí po škole a říká ..Já tomu furt nemůžu uvěřit.. a já zas nemůžu uvěřit tomu jejímu nadšení /ona je biologickej mozek!/
•○•
No ale pro mě to znamená...usednout k počítači a učit se na to, protože je to příští středu...
A já údajně musim umět nazpaměť úplně všechny zvířata Liberecký Zoo...!!!
Takže se ode mě aktivity asi nedočkáte. Ale aspoň boduju ve škole...
P.S. Jsem FAKTiCKY šťastná, že jsem se podobným způsobem nenatlačila do biologický OLYMPiÁDY :DPDPD

P.P.S. Moc díky za návštěvy na mém blogu i při mé neaktivitě.

Vaše SnowFlake ♥ .