Leden 2011

Ikonka

30. ledna 2011 v 13:45 | Snowflake |  (Kni)hovna
Emmmm...
Ahojky, čauky, zdravím, jó napot...
Fajn, jo, přes tejden jsem nenapsala. Tak si říkám, už nebudu nic slibovat...
Stejně to totiž pak nedopadne. Jak jste si jistě všimli, tak nový vzhled jsem nastavila ještě ten den, co jsem psala článek, tj. 23. ledna, tj. minulou neděli.
Tak nebylo třeba dalšího článku.
○ Dost ○
Mám pro vás nabídku. Tedy pro vás, kteří navštěvujete tento blog.
Je to čistě za účelem zvýšení návštěvnosti, mojí a vaší. Vyrobila jsem si "ikonku", dá - li se tomu tak nějak říct. Tady je :

Netechnický typ, to je Terezka...

23. ledna 2011 v 18:37 | Snowflake, jedna z milionu. |  (Kni)hovna
Netechnický typ, to je Terezka...
Jó estét...
Takže zase něco napíšu. Počkat...připomeňte mi, kdy jsem psala naposled!
Cožé? Včera?!? Já myslela, že před tejdnem!!!
Ehm. Takže (óch, zase to šílený, parazitující Takže...)
Dneska jsme s mamkou fotily, na školní soutěž na téma "VODA".
Namočila jsem vodovky do už značně tekoucího akvária. To nevyšlo, tak jsem to ponořila pod tekoucí vodu v umejvadle. To vyšlo docela dobře, tak jsem vám to sem chtěla šoupnout na blog a obnovit vzhled. (Ehm ehm, všimli jste si, že už se nechlubím s každou změnou designu?)
No a od toho také vznikl dnešní nadpis - Já jsem mohla rozflákat notebook, když jsem to tam chtěla strčit (myslím tím naší dvojgigovou paměťovou kartu). Takže to tady bude buď během dneška, nebo během zejtřka, nebo během tejdne. Každopádně se těšte...

 Jinak zrovna jsem dokoukala 50. díl Pošty pro Tebe - Obdivuju Ester Janečkovou, protože já bych to moderovat nedovedla, já bych si furt říkala, proč si sakra vylejvají srdce zrovna mně.

Co se týká televize, včera jsem viděla na Markíze film Dieťa z kontajneru nebo jak se to jmenovalo...vím jen, že to mělo skoro stejný děj jako knížka Holka z popelnice od Jacqueline Wilsonové, kterou jsem četla asi tak dvakrát. Hrozně to na mě zapůsobilo, já mám takovýhle příběhy ráda. A - jo, já už sleduju filmy i slovensky...
A dneska jsem viděla film 27 šatů s K. Heigl. Bylo to na mě až moc "americký"...A Katherine Heigl je taková...vyzubená nebo co...

Asi dneska konec. Hurááá, zejtra pondělí...Jsem nenormální. Vím to. Ale mám svoje důvody. Teď jdu přepnout na Prima Cool (to ale dneska dělám pěknou reklamu...) a zkouknout Simpsonovy.
P.S. To stvoření na fotce jsem já. To je skvělý, co?!?
Vaše SnowFlake*

Katastrofa jménem nedostatek nových zážitků, o kterých psát

22. ledna 2011 v 12:45 | Snowflake,absolutně bez nápadu |  (Kni)hovna
(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
Takže servůz...
Protože jsem už hrozně dlouho neaktualizovala svůj "deník"(?), rozhodnutí a odhodlání přidat další ukázku svých výlevů bylo silnější než já. Tak prosím omluvte všechny zmatenosti, které si teď (snad) přečtete a hlavně mi přidejte komentář...
○•○
Události z tohoto týdne si již moc nepamatuju. Snad proto, že žádné nebyly? Asi. Ale přece jenom, něco mi tam zůstalo...
V úterý - ano, v úterý - jsem byla v "zušce"(Pro vesničany : V Základní Umělecké Škole = ZUŠ = zuška) korepetovat. (Pro neznalé : Zkoušet s klavírem). Dopadlo to nadmíru neočekávaně, všechny z toho prej mrazilo, ale snad nekecali a opravdu je z toho mrazilo pouze pozitivně. Potvrdila jsem si, že se ve čtvrtek 27. nemusím bát to hrdě zahrát před publikem nacpaným sálem.
Středa = vokno, vokýnko. Prkenné okno.
Čtvrtek...Když jsme se s mamkou vracely ze sboru (Ano, ano, chodíme obě. Do školního sboru.),
u hospodo-restaurace stála taková malá holčička a plakala. Její maminka pro ni nestihla včas přijet. Holčička naštěstí znala její telefonní číslo nazpaměť. Zjistilo se, že maminka uvízla v dopravní zácpě. Tak jsme udělaly dobrý skutek zakončený limonádami ve zmíněné hospodě...
V pátek. Zase jsem si potvrdila, že když promluvím, upadá polovina publika do hysterického záchvatu smíchu a druhá polovina do hypnotického tranzu. S nějakým umělohmotným šátkem pofidérně připevněným mojí úzkou čelenkou na hlavě jsem musela dělat nějakou scénku na téma "bohyně Themis". Jsem zvědavá, jak se vypořádám s "řekou Gangou", o které mám dělat referát pro změnu na zemák.

To je asi všechno. Jdu dát dohromady nějaký ten referát. Příští týden toho možná uvázne v mé hlavě o trochu více, tak bych se nějak mohla ozvat.

Vaše ×xX SnowFlake Xx×...

P.S. Hoďte vokem sem. Viszontlátásra.

Můj šílenej život ;-D

15. ledna 2011 v 20:11 | Snowflake smrká, píše a žije... |  (Kni)hovna
En
Servůz, zdravím s dalším "úchylným" deníčkovým článkem...
Takže včera...
Jako každej pátek. Měli jsme nultou hodinu tělocvik, vzbudil mě zase v 6 hodin neúnavně energickej budící tón z mého mobilu. Grrrr...Já jsem to tam nechala zvonit nejmíň pět minut...:-P.
Do školy jsem se dostala docela v čas. K mému udivení jsme na TV jen hráli nějakou přehazovanou či co...už ani nevím. Jde to nějak mimo mě!
Pak máme taky takovej divnej předmět jménem Výchova ke zdraví...ze začátku roku to byla děsná nuda, furt nějaký nerostný soli a vitamíny a co dělá kterej atd atd atd...ne, že by mě to nezajímalo, ale...no a teď jsme dělali nějaký jídelnícky a vyvěsili jsme si je na špagát na okno...to bylo docela dobrý ;-D
A pak na počítačích kreslíme zvířata. Je to lepší než programovat jako na mojí bývalý škole. Původně jsem chtěla kreslit E.T., ale to prej není zvíře, tak jsem se rozhodla pro dinosaura, už je skoro hotovej...už se tam růžově blýská! (To jsem celá já, žůžovej dinosaurus žere načernalej strom a "ne, není to vůbec provokace"...)
Co bylo k obědu sem psát nebudu, protože už by to bylo moc úchylný...stejně už nevím...
Potom jsem měla ještě hodinu čekat ve škole, jenže jsem zjistila, že moje "nejlepší spolužačka" si nechala na našem třídním věšáčku svou žůžovou mikinu v barvě mého dinosaura!
Letěla jsem s tím do šatny jako myš s motorem se neptejte kde, jenže E. v šatně už nebyla...
NEBYLA bych to já, kdybych pronikavým tónem nezařvala "Chcete někdo růžovou úžasnou mikinu...?"

Blogy proti týrání zvířat: Ano či ne?

8. ledna 2011 v 16:31 | Snowflake |  (Kni)hovna
(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
Takže vítejte...
Zrovna před chvílí jsem narazila na jeden článek proti týrání zvířat...Tak mě hned napadlo toto téma.
Klidně pište i nesouhlasné a kritické komentáře. Jsem na to připravená a chci jen vyjádřit svůj názor.
*******
Podle mě by se zvířata týrat neměla. Je to opravdu hnusárna. Já osobně bych zvířeti neublížila. Nesouhlasím s tisíci soucitných článků v časopisech a na blozích. Jak můžeme pomoct? Peticí?!? Pochybuju. I když podepíše petici sto milionů lidí, týrání zvířat nepřestane. Je sice pěkné, že najdeme sto milionů lidí, kteří s týráním nesouhlasí, ale co se v takovém případě vlastně stane?!? Petice bude podepsaná. Ti, co to podepsali, budou spokojení, že "pomáhají".
Vy si myslíte, že tyrani zvířat se zaleknou štosu popsaných papírů? Já myslím, že ne. A zákona? Fajn, pár se jich lekne. Ale pořád zbývá většina, kteří budou směle pokračovat dál. Nikdo na ně nepřijde. Nikdy se to nepodaří zlikvidovat ze světa úplně.
*******

Takže...

4. ledna 2011 v 22:26 | Snowflake píše (kni)hovna |  (Kni)hovna
n_n
Zdravím!
Tak co, jak jste zahájili nový rok 2011?
Já docela dobře, beze zmatků, prostě v pohodě (Klepu do zubů C-:.). Ve škole nám všichni profesoři přáli, aji se mi tam po těch prázdninách docela chtělo, protože mě to prostě doma nebaví, už jsem taková d-:...
A navíc...jsem jedináček, tak se nemám doma moc s kým bavit.
Jinak jak jsem sem psala, že máme jet k babi...no nakonec jsme nejeli, protože bylo tak okolo Silvestra a jezdilo tam hafo německejch autobusů plnejch Němců a vůbec babi chodila do směnárny /*pracovat*/ takže vůbec nebyla doma...a ještě kvůli tomu sněhu taky mno...
"Jsme seděli doma a koukali do bedny", jak bych řekla ve škole...ale pohoda, možná lepší a bezpečnější, než kdyby jsme jeli do toho Harrachova^^.
Jo jinak se moc omlouvám, že je to takový celý zmatený, je už večer a já jsem celá taková zmatená. Možná, že přidám nějaký dotazník nebo nějaký smysluplnější článek.
Otázka ~ Chtěli byste článek s citáty?
/Wow, s těmi otázkami jsem už jak dívčí blogy - "Otázky do videoodpovědi" - Ne, nic proti nim nemám.../
Takžé...Pá, Vaše SnowFlake*** *### #... .

SnowF!ake


Novoroční dotazník.

1. ledna 2011 v 16:04 | Snowflake píše (kni)hovna |  (Kni)hovna
111111111
Co zrovna děláš ?
Vyplňuju tenhle dotazník.
Jaká je tvoje oblíbená skupina ?
The Spiders-tu jsem vymyslela ve škole na angličtině ^^.
Bílá nebo Černá ?
Černá.
Máš ráda kolotoče ?
Ne. Způsobují nevolnosti.

SnowFlačino novoroční přání. A bez keců.

1. ledna 2011 v 0:00 | Silvestrovská Snowflake* |  (Kni)hovna
(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
rrAwr (c) snowflowers.blog.cz
(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
Takže do roku 2011 Vám přeju, abyste měli dostatek lásky, zdraví, štěstí, přátel, kvalitních článků, prostě všeho (kromě dluhů a nemocí).

Ovšem nejvíce Vám přeju, ať nemusíte zítra ráno používat kýbl k ničemu jinému, než k pouštění lodiček se svíčičkama.

*. Vaše SnowFlake*** *### #.