Prosinec 2010

Slivestrovský dotazník.

31. prosince 2010 v 23:41 | Silvestrovská Snowflake* |  (Kni)hovna
Piješ kafe? Jaké? Ne. Ale jestli budu, tak Tchibo. Moji lidi vědí.
Máš ráda kofolu, coca-colu apod? Jenom občas. A je mi potom divně.
Piješ čaj? Jaký nejraději? Piju. Všechny. Nejradši mix.
A kakao? Kolik lžiček granka? Co já vím?
A alkohol? Jaký nejraději? Za pár chvil budu pít šampaňský. Bublinky. *.
Kouříš? Jaké cigarety? Blé. Blé. Blé. Blé.
Pět věcí, které máš v tašce:  Balíček kapesníků, balíček kapesníků, balíček kapesníků, bordel+občas mobil.
Šest věcí, kterými se uklidňuješ: Především kreslení, psaní, čtení, klepání nehtama do stolu, TV Óčko. Když nezabere ani jedno, tak jedině mokrej hádr na tlamu.

*Nějaký zajímavý nadpis, aby sem někdo šel*

27. prosince 2010 v 18:33 | Snowflake píše (kni)hovna |  (Kni)hovna

(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
Zdravím,
tak co, co jste dostali? Já vím, že už je to dávno, a nevím jak vy, ale já si to ještě pořád pamatuju.
Vánoční nálada na mě dolehla možná jenom na pár vteřin u stromečku (tedy větviček, ale krásně ozdobených), a pak zase odběhla o dům dál. Nejsem vůbec vánoční typ.
Takže dostala jsem dva "arabský" šátky, který jsem si byla ale vybrat sama. No dělala jsem překvapenou, protože na "věci okolo krku" docela ujíždím. No pak jsem dostala dvě knížky - takové ty dívčí romány - jeden jsem dočetla už včera, což je můj rekord, a druhej mám rozečtenej. Ještě jsem měla salám (Miluju uzený!), 2 bonboniéry a nějaký "zdravý" bonbóny.
A ještě novej mobil, dotykovej, prostě kvalita =×).
/Snad jsem na nic nezapomněla!!!/
O letošních Vánocích ani nebudu v Nový Bystřici. A já už si myslela, že budu muset založit zvláštní rubriku "Znuděná Snowflake píše dopisy z Nové Bystřice". No co, třeba se tak stane o Velikonocích! /Pak to ale nebude nikdo číst, cheche!/

Takže se mějte, jak chcete, nashledanou ze pár dnů, protože jedu za svou milovanou babičkou do Harrachova!!! Vaše Snowflake*** *### #

Jak jsem si přivřela ruku do dveří od auta

24. prosince 2010 v 11:35 | Snowflake, vánočně nenaladěna |  (Kni)hovna
111111111
Servůz,
doufám, že jste ode mě nečekali vánoční článek. Pokud ano, máte smůlu, protože na mě vánoční nálada dolehne až dostanu nějaké ty dárečky =×P.
Má to být taky trochu provokace...všichni omílají Vánoce už bezmála čtyři týdny a mi už z toho hrabe =×D
***
Takže včera jsme jely s mamkou do města. Kupovat ještě nějaký dárky nebo tak něco. No a při výstupu z auta jsem si já kráva přivřela ruku do předních dveří...jsem se jenom tak chytla no...a dveře se zaklaply!
No přestalo to bolet téměř okamžitě, ale docela dobrý šoky na hlavu jako =×O!
Doma jsem si sedla do obýváku a balila, ale jenom dárky, takže docela nuda. Ale kdybyste viděli, jakým způsobem jsem se snažila omotat dárkový pytlík, váleli byste se po zemi smíchy!!!
No a teď koukáme na pohádku, místo mého oblíbeného TV Óčka.
***
Jdu zkusit novou PC hru. Už se těším na bramborový salát, už jsem ochutnávala a je ještě lepší, než loni. Takže i když to víceméně ignoruju, přeju šťastný a veselý a ať vám Ježíšek pořádně naježí =×)...
Vaše SnowFlake*** *### #

Čtvrtá adventní neděle, za pět dnů to tady máme!

19. prosince 2010 v 16:02 | Snowflake, jedna z milionu. |  Všechno, co nejde zařadit
rrAwr (c) snowflowers.blog.cz
Zdravíííím...
Jak jsem zpozorovala, můj "Dotazník 0,1" se těšil opravdu velkému úspěchu.
Asi vás všechny zklamu, na skladě už nic dalšího úžasného nemám, budete muset zase nějaký čas číst otravné články z mého života...

Dneska ráno jsem zjistila, že je adventní neděle. A už čtvrtá! No co, tak to letí. Ale mám pocit, že vloni ani předloni to takhle tragické nebylo! To asi proto, že jsem se těšila daleko víc, těšila jsem se na svoje bárbínky, do kterých jsem jako malý dítě byla hroznej blázen, těšila jsem se, jak si je vyndám z balíčku a seznámím je s ostatními. Těšila jsem se, až sním řízky s bramborovým salátem (Až nedávno jsem zjistila, jak vynikající večeři umí mamka vyrobit!) a až budu špehovat, jak rodiče dávají pod stromeček dárečky. Přiznávám, já byla takové to "komerčně zblblé" malé dítě, které si představuje Ježíška jako Santu Clause (No jo, babička byla v Americe a přivezla toho plno) a těší se na Vánoce jen proto, že dostane dárky. Nic hlubšího jsem v tom ještě donedávna neviděla. Ne, že bych teď slavila svátky jako věřící, ale už se na to občas koukám jinýma očima - venku je krásně třpytivý sníh, noci jsou delší a tajemnější a čím blíž je Štědrý den, tím silnější "vánoční opar" visí ve vzduchu. ´Takže si to užívejte a nestěžujte si, i když vám to už občas (jako mně) pěkně leze na nervy.
Vaše SnowFlake*** *### #

Dotazník 0,1

13. prosince 2010 v 11:32 | Usmrkaná Snowflake, která sedí doma místo ve škole... |  Všechno, co nejde zařadit
(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
1. Kde bydlíš?//Liberec
2. Tvé pravé jméno?//Tereza
3. Co chceš pod stromeček?//Hlavně stojánek, aby nespadl...

Jak jsem se ztrapnila

12. prosince 2010 v 10:01 | Kašlající Snowflake, která hledí z okna na miliony svých sestřiček... |  Všechno, co nejde zařadit
(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
Zdravím, zdravím, zdravím (ne, ještě ne z ústavu :P)
Původně jsem sice chtěla napsat článek k tématu týdne, ale pak jsem se rozhodla, že se s Vámi podělím o další trapný zážitky z pátku 10.prosince.
×××

Toho dne jsem jela do pražskýho Domu národnostních menšin (pokud to píšu správně, tak do oddělení slovenský kultury) na konferenci číst svojí povídku (fáááákt děsně povedenou...:P).
Podařilo se mi se ztrapnit už v autobuse, protože jsem se musela ptát, "kde jsou vočíslovaný ty sedadla". No nakonec jsem to s pomocí spolucestujících nějak zvládla najít. Pak jsme asi tak dvakrát nastoupili do metra, který jelo blbým směrem, no na padesátý pokus jsme se na potřebnou stanici dokonce dostali.
×××
V programu jsem byla až někde na konci a ještě tam blbě napsali moje příjmení...to mě vždycky dokáže tak naštvat...no a když jsem přišta na řadu, začala jsem si říkat, "jestli to vůbec má cenu a že to bude trapas a že a že..." ale nakonec jsem to tam nějak přečetla no...všichni na mě čučeli jak na vymetenou (asi tak nějak jako čučejí při tělocviku, když mám chytit míč a já ho nechytím i když propluje půl centimetru okolo mně...) a pak to komise (nebo co to tam sedělo...) zhodnotila jako "adekvátní věku autorky", takže úplně debilní. Ze začátku jsem byla naštvaná, ale pak jsem zjistila, že to bylo jenom z hladu a s chutí jsem sežralaaaa (je mi líto, ale jinak se to nedá říct) téměř celou sváču. A nakonec to byl fajnovej den. Kdo může říct, že byl šaškovat v Domu národnostních menšin?!?!
×××
No a příští den ráno mi bylo blbě. Měla jsem jet s triem do Hoyerswerdy, ale nakonec jsem zůstala doma, kašlající koukat z okna na miliony vloček, které jako jedna z mála, tak miluju.
Takže se mějte hezky, starejte se o sebe a ahoj,
Vaše Snowflake××× ×