Zážitky z výjezdové výuky

26. září 2010 v 11:58 | Snowflake |  Všechno, co nejde zařadit
(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
Moji milí věrní čtenáři!!!
Tak jsem zase tady. Vrátila jsem se z výjezdové výuky v Bílém Potoce, odkud se mi teda vůbec nechtělo. Představa začouzeného centra velkoměsta se mi zdála jako až moc velká změna oproti klidné chatové osádce, kde jsme se měli všichni moc rádi =×D...
Jezdí se tam každý rok od primy do kvarty a primáni se tam vždycky tak trošku zmateně motají, asi tak, jako já první den. Nevěděla jsem, do jaké chaty mám zaplout a málem jsem skončila někde v jídelně =×)!
           Ale naše třída, jakožto nováčci na gymplu, tam jela tak trochu taky za účelem seznámit se i z jiného úhlu, než toho "školního", jak jsme se znali doteď. Ale čile jsme se seznamovali i se studenty z jiných tříd, v některých případech spíš oni s námi, a to i neorganizovaně, jednoduchý proces, přijdou a zeptají se tě na jméno, z čehož jsem byla docela šťastná.
×××
Každý večer hrála jedna třída divadlo. V pondělí hrála sekunda /7.ročník/, a druhý -úterní- večer přišla na řadu tercie /8.ročník/ a prima /my/.
Zahráli jsme si pohádku o Šípkové Růžence, hlavní roli hrál můj spolužák /!/ a já ještě s jednou holkou jsem dělala vypravěče, tu roli jsem si vybrala sama, protože když už mám hrát divadlo, hodlám si to pěkně užít a být celou dobu na scéně, ne se schovávat kdesi v zákulisí.
Sice jsem jednou začala číst podruhé stejný odstavec, ale já jsem prostě já a já si z toho nedělám nikdy žádné nervy.
Ve středu hrála kvarta /9.ročník/, která se svým představením dokonce i vyhrála, a ve čtvrtek hráli profesoři. Celé hlediště padalo smíchy!!!

×××
Ve čtvrtek odpoledne se běžel taky orientační branný závod, probíhal tak, že se studenti rozlosujou do "hlídek" po třech a běhalo se po areálu chatové osady na stanoviště, kterých bylo několik a na každém z nich se musel plnit nějaký úkol.
My jsme běželi jako úplně poslední hlídka a moc hladký průběh to nemělo, jelikož jsem na jsednom ze stanovišť vážně málem zkolabovala. Ale skončili jsme šestnáctí z devatenácti, což je na mé poměry vážně úspěch!
No a večer po tom divadle byla diskotéka, já sice na takový věci a akce nejsem, ale šla jsem se tam na chvilku mrknout a pak začala atmosféra houstnout, tak jsem utíkala na pokoj. Ale jakmile jsem se octla před chatou, měla jsem chuť se vrátit zpátky na tu diskotéku, i když jsem riskovala, že mi holky snědí všechny sladkosti...
     Ale nevrátila jsem se tam, protože jsem měla strach, že nestihnu večerku. Ještě teď docela lituju
=×(!!!
No a pak nadešel pátek a to už se jelo pryč. Já jsem si to nějak blbě rozplánovala, sbalila jsem si batoh už dopoledne a odpoledne jsem jen vynášela celý chatě odpadky a jako blb čuměla z okna, a pak začal turnaj ve volejbalu a ve fotbalu, tak jsem si šla sednout ke hřišti na lavičku.
         Ta holka, co jsem s ní byla na pokoji, mi ovšem nedovedla pohlídat místo, když jsem si odběhla pro mikinu, vrátila jsem se a na mém místě se tlačiy dvě moje spolužačky, a když jsem si něco dovolila podotknout, utekly na jinou lavičku. Takže mi zůstala celá lavička pro sebe a dvě naštvané holky.
Úžasné!!!
No a pak se teda jelo domů. Cestou jsme se stavovali v místní jednotě, kde jsem si koupila limonádu, abych se mohla napít na smutek.
Tak jsem tady!!!
                    Díky za tu chvíli, kterou jste mi věnovali,
Papa, vaše Snow*** *Flake ♥♥♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Prasatk(Oo) Prasatk(Oo) | Web | 27. září 2010 v 16:30 | Reagovat

Tak aspon, ze jse si to uzili... az naten konec :D

2 ~Lost-Girl~ ~Lost-Girl~ | Web | 28. září 2010 v 11:58 | Reagovat

jééé tak to jsi si určitě užívala :) No, já bych tu večerku přetahovala furt, ale to pochopíš až budeš starší, že učitelé jsou jen lidi a mladí si POTŘEBUJÍ užívat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama