Vyžehlit sukni, načesat vlasy, aktovku a hurá do školy

31. srpna 2010 v 9:56 | Snowflake |  Všechno, co nejde zařadit
(c) SnowFlake...Snowflowers.blog.cz
Zdravím všechny, co jdou zítra do školy =×D
Včera to bylo ještě takové prázdninové, ale dneska už přípravy vrcholí a školní rok klepe na dveře. I já už se pomalu ocitám ve světě posledních příprav a jak už nadpis napovídá, žehlení sukně a mytí hlavy.
                           A víte co? Já se už i docela těším. V Červenci jsem sice ještě byla zklamaná z toho, že opouštím základku, ale jak se to blíží, /Myslím "Den D."/, těším se čím dál, tím víc. Když už to má přijít, tak aspoň stylově a bez slz.
                       Budu primánka. Neboli šesťačka, chcete-li. A budu první v abecedě, což se mi ještě nikdy nepodařilo. Pokaždé jsem byla tak okolo pětky, nebo tak. A loni dokonce třicátá první. Sama jsem nevěděla, co to má znamenat, když moje příjmení začíná na CS. /Neboli Č./
Už od třetí třídy jsem chtěla na ten gympl, kam jdu. Věděla jsem o něm, protože tam učí moje mamka.  Ze začátku jsem se bála, že se mi bude celá škola smát, ale teď už jsem s tím smířená.
   A končím se sborem, který byl dvakrát týdně. Znamená to víc času a víc peněz. Třeba přece jenom o prázdninách odjedeme na Korfu nebo k Balatonu =×)...
                                                  Téměř živě si vybavuju svůj úplně první školní den. Měla jsem na sobě takové kostičkované červenobílé šaty a šla se mnou mamka. /Za což jí dodatečně děkuji!/
     Paní učitelka říkala jména a a my si chodili k tabuli pro malovaného medvídka s bonbónem nalepeným uprostřed břicha. Už od první třídy jsem se smiřovala s tím, že moje příjmení prostě nikdo nepřečte, teď mi to už ani nepřijde.
Každopádně, jdu znovu do první třídy. Myslím první den do nové školy.
                           Budeme na památku tiskat ruce na stěnu. A do oktávy si budeme pamatovat, kde je ta naše. Držte mi palce, až se poprvé sejde Prima '10!!!
                         Jdu se odreagovat ke klarinetu. Tramtadadá, jdu si zahrát famfáru. A nachystat sukni. Zítra je velký den...
SnowFlake ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Lost-Girl~ ~Lost-Girl~ | Web | 31. srpna 2010 v 11:07 | Reagovat

já se mam taky fajn xD... to je dobre ze se tesis xD já vůbec, druhák nepřežiju spáchám sebevraždu xDDDD

2 zuzanie zuzanie | Web | 31. srpna 2010 v 11:09 | Reagovat

jj :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama