Jak se máte?

27. června 2010 v 21:30 | Snowflake |  Všechno, co nejde zařadit
Ahoj! Jak se máte? Sice už nemám co psát, protože prázdniny se blíží a děje se toho čím dál, tím míň, ale že jste to vy, tak se pokusím něco splodit. Aspoň něco :).
Tak třeba, /téměř/ minulej tejden jsme byli se školou 2x na hřišti před našim panelákem :)...páťáci, chápete to? Ale aspoň jsme se nemuseli už tolik učit...
U nás na hřišti je takovej velkej zavěšenej "houpací koš", do kterýho se vejde klidně 8 lidí a lítá to skoro do oblak, ale ten "pocit" neznám, protože já jsem se tam houpala jen párkrát a jen sama, páč ve větším počtu už jsem se bála toho korigování rychlosti třeba...
Pak tam máme takovou provazovou modrou "pyramidku", na kterou když se pořádně vyleze, tak se dost houpe... Ovšem tento pocit jsem taky nezažila, protože prostě jsem na tu pyramidu nikdy nevylezla :(.

A můžu bejt ráda, že jsem v pátek, když jsme na tom hřišti byli posledně se školou, na tom hřišti nic neprováděla, protože tam na lavičkách seděly takový babičky zaujatý pro svýho malýho parchantka/děťátko/ a na celou naší třídu řvaly typem:,,C-no co to tam děláš?!? Spadni dólu! To je hřiště pro malý děti! Slezeš! Nebo si to s tebou vyřídim!" a tak podobně. Prostě jsem stála vedle toho "lítajícího koše" a koukala jsem se do našich voken.
Udělala jsem fakticky nejlíp. Jinak bych byla šikanována důchodci!!!
Tak to je vše, co můžu momentálně splodit. Snad jste uspokojeni mými vý/b/levy duše-a jestli ne, je mi to jedno. Přeci jsem psala, že nemám nápady a že mě žádná Můza nelíbá.
Snad příště...předpokládám, že až o prázdninách.
Za pozornost děkuje a další články slibuje Vaše
                                                                               SnowFlake...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaký seriál je NEJ?

Ulice 33.3% (5)
Ordinace v Růžové zahradě 6.7% (1)
Pojišťovna štěstí 0% (0)
VKV 6.7% (1)
Přátelé 6.7% (1)
Nemám favorita 0% (0)
Nějaký jiný. 46.7% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama